Sign in

Si të depozitoni me 1win

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Lehtë për t'u ndjekur Udhëzuesi i Depozitave 1win
 • Zbuloni se si të depozitoni shpejt para në llogarinë tuaj 1win
 • Lojtarët e rinj mund të marrin 1025$ bonus duke përdorur kodin promocional 1win B ET MORE përpara se të depozitojnë
1win deposit
1win ofron baste sportive në internet dhe lojëra kazino për mijëra lojtarë në të gjithë botën dhe depozitimi në llogarinë tuaj 1win është i lehtë.

Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj 1win duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese. Mund të depozitoni duke përdorur kartat e kreditit, kartat e debitit, e-Wallets, Bitcoin, Ethereum dhe opsionet e pagesave celulare.

Disa nga opsionet më të njohura të depozitave me lojtarët 1win përfshijnë Mastercard, Visa, Bitcoin, Ethereum, Skrill, Tether, Payeer, MuchBetter dhe Transfer Bankar.

Depozitat mund të bëhen në shumë monedha të ndryshme. Ju mund të financoni llogarinë tuaj 1win në dollarë amerikanë, euro, rupi, Real Brazilian dhe shumë monedha të tjera.

Kur hyni në llogarinë tuaj, do t'ju jepet opsioni për të depozituar në monedhën tuaj vendase, por mund të financoni llogarinë tuaj duke përdorur cilindo nga opsionet e disponueshme të monedhës.

Udhëzues për depozitat 1win

Është e shpejtë dhe e lehtë për të depozituar fonde në llogarinë tuaj 1win. Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë:

 1. Hyni në faqen zyrtare të internetit 1win online dhe ose identifikohuni ose klikoni butonin 'Regjistrimi' për të krijuar një llogari të re me një klikim.
 2. Zgjidhni vendin ku jetoni dhe monedhën që dëshironi të përdorni.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin promovues 1win BETMORE . Ky kod u jep lojtarëve të rinj ofertën më të madhe të bonusit në dispozicion deri në 1025 dollarë.

Pasi të jeni regjistruar dhe të keni zgjedhur monedhën me të cilën dëshironi të depozitoni, trokitni lehtë mbi butonin "Depozitë me një klik".

Në ekranin tjetër, do të mund të zgjidhni nga lista e opsioneve të pagesës të disponueshme në vendin tuaj.
Pasi ta keni bërë këtë, mund të bëni depozitën tuaj dhe të filloni të bëni bastet tuaja.

Mund të depozitoni deri në 300 INR, 5 dollarë ose ekuivalentin e monedhës.

Bonusi i depozitës 1 fitore

Nëse po hapni një llogari të re, mund të merrni deri në 1025 dollarë bonus duke përdorur kodin promovues 1win BETMORE kur regjistroheni.

Kodi u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus depozite 500% kur bashkohen. Ja se si mund ta merrni këtë bonus 1 fitore:

 • Përdorni këtë lidhje për të hapur shpejt një llogari 1win
 • Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin BETMORE
 • Bëni depozitën tuaj të parë, siç shpjegohet në këtë faqe

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, ju automatikisht do të kualifikoheni për pjesën e parë të bonusit tuaj të depozitës 500%. Në total, bonusi prej $1025 është i ndarë në katër pjesë:

 • Kur të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
 • Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 150%.
 • Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas kur të bëni depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus të mëtejshëm depozite prej 50%.

1,025 dollarë në para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para ose në librin sportiv ose në kazino online.