Sign in

Si të bëni një tërheqje me 1win

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Lehtë për t'u ndjekur Udhëzuesi i Tërheqjes 1win
 • Zbuloni se si të tërhiqni para nga llogaria juaj 1win
 • Tërheqje të shpejta të disponueshme për lojtarët e regjistruar
1win tërheqje
 • Udhëzues për tërheqje 1win
 • Bonus i mirëseardhjes 1win
Kohët e tërheqjes me 1 fitore janë shumë të shpejta. Lojtarët mund të përpunojnë kërkesën e tyre për tërheqje në më pak se një orë.

1win ofron baste sportive, lojëra kazino online dhe poker për lojtarët në të gjithë botën. Përveç ofrimit të shumë opsioneve të ndryshme të depozitave, lojtarët mund të përdorin gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr shpejt fitimet nga libri sportiv ose kazino.

Mund të depozitoni me 1win duke përdorur Visa, Mastercard, Bitcoin, Etherum, kuleta të ndryshme elektronike dhe opsione pagese celulare. dhe ju mund të financoni llogarinë tuaj me shumë monedha të ndryshme, duke përfshirë dollarë amerikanë, euro, rupi, rubla dhe Real Brazilian.

Kur hyni në llogarinë tuaj, do të shihni opsionet e tërheqjes të disponueshme në vendin tuaj.

Udhëzues për tërheqje 1win

Ashtu si depozitimi i fondeve, tërheqja e parave nga llogaria juaj 1win është shumë e thjeshtë. Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë:

 • Hyni në faqen zyrtare të internetit 1win online dhe sigurohuni që jeni identifikuar.
 • Klikoni ikonën "Llogaria" në krye të ekranit
 • Zgjidhni opsionin "Tërheqja" dhe jepni çdo detaj të kërkuar, si p.sh. emrin tuaj
 • Zgjidhni mënyrën tuaj të tërheqjes nga opsionet e disponueshme si Visa, Mastercard, e-Wallet ose celular
 • Konfirmoni tërheqjen pasi të keni dhënë të gjithë informacionin e kërkuar duke klikuar butonin "Tërheq".

Kërkesa juaj më pas do të përpunohet. Në varësi të opsionit tuaj të pagesës dhe vendit ku jetoni, koha për të marrë fitimet tuaja mund të jetë deri në 12 orë. Shumë kërkesa për tërheqje do të përpunohen në më pak se një orë.

Shumat minimale dhe maksimale të tërheqjes mund të ndryshojnë në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës.

Ju gjithashtu mund t'ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj kur kërkoni një tërheqje, siç është e zakonshme në industri.

Ndërsa Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera lejohen për depozita, aktualisht ju nuk mund të tërhiqni në Bitcoin.

Disa kufizime në metodat bankare mund të zbatohen gjithashtu në varësi të monedhave që përdorni. Do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme në vendin tuaj kur të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Bonus i mirëseardhjes 1win

Nëse ende nuk e keni provuar librin sportiv ose kazinonë, mund të merrni bonus deri në 1025 dollarë kur të bashkoheni.

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur regjistroheni për të marrë një bonus depozite prej 500%, i cili mund të përdoret në librarinë sportive, kazinonë dhe dhomën e pokerit.

Ja se si mund ta merrni këtë bonus:

 1. Hapni një llogari me një klik në faqen zyrtare të internetit 1win
 2. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional 1win, shkruani kodin BETMORE
 3. Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

Ju do të merrni një bonus depozite në katër bonuset tuaja të para. Në total, ju do të merrni një bonus depozite 500% me vlerë 1025 dollarë ose ekuivalentin e monedhës.