Sign in
  Metodat e pagesës 1win

  Metodat e pagesës 1win

  Depozitoni me 1win me një numër të madh kriptomonedhash, me Visa ose Mastercard , ose zgjidhni Perfect Money për të financuar llogarinë tuaj të basteve 1win .

  • Metodat e pagesës 1win
  • Si të depozitoni në 1Win
  • Si të tërhiqni para
  • Depozitë me kartë
  • Depozita perfekte të parave
  • Monedhat kripto të disponueshme me 1win
  • Bonusi i depozitës 1 fitore
  • Lajme: Mënyra e pagesës 1win

  Metodat e pagesës 1win

  Ju mund të depozitoni dhe tërhiqni në llogarinë tuaj 1win duke përdorur shumë mënyra të ndryshme pagese.

  Depozitat mund të bëhen duke përdorur karta krediti, karta debiti, Bitcoin, kripto, kuletat elektronike dhe opsionet e pagesave në celular.

  Opsionet popullore të pagesave për të depozituar përfshijnë Mastercard, Visa, GPay, Apple Pay, Bitcoin, Skrill, Tether, Payeer, MuchBetter dhe Transfer Bankare.

  Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj sportive ose kazino në monedha të ndryshme, duke përfshirë dollarë amerikanë, euro, rubla ruse, rupi indiane dhe Real Brazilian.

  Kur hyni në llogarinë tuaj, do t'ju jepet opsioni për të depozituar në monedhën tuaj vendase, por mund të financoni llogarinë tuaj duke përdorur cilindo nga opsionet e disponueshme të monedhës.

  Si të depozitoni në 1Win

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të depozituar fonde në një llogari 1win . Këtu është udhëzuesi ynë i shpejtë:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të hyrë në faqen zyrtare të internetit 1win online .
  2. Hyni ose trokitni lehtë mbi butonin "Regjistrimi" për të krijuar shpejt një llogari të re.
  3. Zgjidhni vendin në të cilin jetoni dhe monedhën që dëshironi të depozitoni dhe përdorni bast.
  4. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin promovues 1win BETMORE . Duke përdorur këtë kod, si lojtar i ri mund të kërkoni ofertën maksimale të bonusit, e cila vlen deri në 1025 dollarë.
  5. Pasi të jeni regjistruar dhe të keni zgjedhur monedhën me të cilën dëshironi të depozitoni, trokitni lehtë mbi butonin "Depozitë me një klikim".
  6. Në ekranin tjetër, do të mund të zgjidhni nga lista e opsioneve të pagesës të disponueshme në vendin tuaj.

  Pasi ta keni bërë këtë, mund të bëni depozitën tuaj dhe të filloni të bëni bastet tuaja.

  Depozita minimale është 5 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

  Si të tërhiqni para

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të tërhequr para nga llogaria juaj e basteve. Këtu është udhëzuesi ynë:

  • Sigurohuni që jeni identifikuar në llogarinë tuaj dhe më pas prekni ikonën "Llogaria".
  • Prekni skedën "Tërheqja".
  • Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni për të tërhequr para dhe ndiqni udhëzimet në ekran.
  • Konfirmoni tërheqjen duke shtypur butonin "Tërheqje".

  Tërheqja juaj më pas do të përpunohet. Sasia e kohës që ju nevojitet për të marrë paratë tuaja mund të ndryshojë në varësi të opsionit të pagesës që keni zgjedhur. Disa tërheqje janë të menjëhershme, ndërsa të tjerat mund të zgjasin deri në 12 orë.

  Depozitë me kartë

  Ju keni shumë opsione në dispozicion kur bëhet fjalë për depozitimin e parave në llogarinë tuaj. Përdorimi i një karte krediti ose karte debiti si Visa ose MasterCard mbetet një nga opsionet më të njohura.

  Depozitoni duke përdorur një kartë duke përdorur kodin promovues 1win BETMORE dhe mund të merrni një bonus 500% kur financoni llogarinë tuaj si lojtar i ri.

  Ju depozitoni kur jeni identifikuar në një PC, një pajisje celulare ose kur përdorni aplikacionin 1win .

  Këtu është një udhëzues për përdorimin e një karte për të depozituar në llogarinë tuaj 1win :

  1. Hyni në llogarinë tuaj. Nëse nuk jeni regjistruar ende, bashkohuni me 1win këtu . Mund të regjistroheni me një klikim.
  2. Klikoni butonin ' 1-Click Deposit ' që shfaqet në ekran.
  3. Zgjidhni opsionin e pagesës me të cilin dëshironi të depozitoni nga lista që shfaqet në ekran.
  4. Shkruani shumën e parave që dëshironi të shtoni në llogarinë tuaj 1win dhe klikoni butonin 'Depozitim'
  5. Konfirmoni transaksionin.

  Ju mund të depozitoni në llogarinë tuaj në shumë monedha të ndryshme. Kur të keni bërë depozitën tuaj, paratë do të shfaqen në bilancin tuaj brenda pak sekondash pasi të kryhet verifikimi i transaksionit.

  Sapo të keni para në llogarinë tuaj, mund të filloni të shijoni bastet sportive dhe lojërat e kazinosë!
  Depozita minimale është vetëm 300 INR ose 5 dollarë.

  1win deposit methods Visa

  Depozita perfekte të parave

  Mund të depozitoni me Perfect Money me 1win .

  Përdorimi i Perfect Money në 1win për bast është shumë i lehtë. Nëse nuk keni tashmë një llogari Perfect Money , atëherë mund ta hapni një të tillë falas përmes faqes së internetit të Perfect Money . Pasi ta keni bërë këtë, do t'ju duhet ta lidhni atë me një mënyrë pagese. Metoda më e popullarizuar për financimin e llogarive Perfect Money është duke e lidhur atë me llogarinë tuaj bankare. Opsione të tjera janë të disponueshme, duke përfshirë kartat bankare, e-boponët me parapagesë dhe Bitcoin.

  Ju mund të financoni llogarinë tuaj 1win përmes Perfect Money në të njëjtën mënyrë që do të përdornit një kartë krediti ose kartë debiti. Ju gjithashtu mund të tërhiqni fitimet 1win në llogarinë tuaj Perfect Money .

  Bërja e një depozite në llogarinë tuaj 1win me Perfect Money është e shpejtë dhe e lehtë. Thjesht ndiqni këto hapa:

  • Hyni në llogarinë tuaj 1win
  • Shkoni te faqja Bankare dhe zgjidhni Perfect Money si opsionin tuaj të preferuar të pagesës
  • Shkruani shumën e parave që dëshironi të depozitoni
  • Më pas do t'ju kërkohet të identifikoheni në llogarinë tuaj Perfect Money për të përfunduar transaksionin
  • Pasi ta keni bërë këtë, paratë do të shfaqen në llogarinë tuaj 1win

  Transaksionet Perfect Money në 1win shpesh janë pa tarifa, megjithëse tarifat mund të ndryshojnë në varësi të mënyrës së pagesës që keni lidhur me llogarinë tuaj Perfect Money .

  1win deposit methods Perfect Money

  Monedhat kripto të disponueshme me 1win

  Mund të depozitoni duke përdorur kripto në 1win . Mund të përdoren disa kriptomonedha, duke përfshirë më të njohurat - Bitcoin dhe Ethereum.

  Shumë lojtarë po zgjedhin të përdorin kriptomën për të financuar llogaritë e tyre 1win . Depozitat kripto janë pa tarifa dhe u japin lojtarëve mundësinë të depozitojnë para në mënyrë të sigurt dhe pa dhënë asnjë informacion personal.
  Mund të depozitoni me 1win me Bitcoin, Ethereum dhe Tether.

  Pasi të keni krijuar një portofol kripto ose portofol Bitcoin, është e lehtë të depozitoni me kriptomonedhë me 1win duke përdorur çdo kriptomonedhë të pranuar. Thjesht ndiqni këto hapa:

  1. Hyni në llogarinë tuaj 1win . Nëse ende nuk jeni anëtarësuar, regjistrohuni me 1win me një klikim .
  2. Shkoni në faqen e depozitave dhe zgjidhni Bitcoin, Ethereum ose Tether mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.
  3. Më pas, kthehuni në portofolin tuaj kripto dhe klikoni në faqen 'Dërgo/Kërkesë'.
  4. Futni adresën e dhënë kur zgjidhni BTC, ETH ose USDT, më pas shkruani se sa kripto dëshironi të depozitoni në llogarinë tuaj të basteve.
  5. Së fundi, klikoni në 'Dërgoni fonde'.

  Transaksioni është pothuajse i menjëhershëm. Pasi të keni parë ekranin e konfirmimit, duhet të shihni kripto-n e disponueshme në llogarinë tuaj 1win .

  1win deposit methods Crypto

  Bonusi i depozitës 1 fitore

  Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite 500% kur regjistrohen me kodin promovues BETMORE .

  Një bonus total prej 1025$ mund të kërkohet kur bashkoheni me këtë kod. Ja se si mund ta siguroni bonusin tuaj:

  • Hapni një llogari siç shpjegohet më tej në këtë faqe
  • Kur ju pyesni nëse keni një kod, shkruani kodin promovues 1win BETMORE
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, ju automatikisht do të kualifikoheni për pjesën e parë të bonusit tuaj të depozitës 500%.

  Bonusi është i ndarë në katër pjesë:

  1. Kur të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
  2. Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 150%.
  3. Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas kur të bëni depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus të mëtejshëm depozite prej 50%.
  4. Në total, 1,025 dollarë në para bonus janë në dispozicion nga katër depozitat tuaja të para.

  Lajme: Mënyra e pagesës 1win