Sign in

  Hyni në 1win dhe merrni bastin tuaj falas kur regjistroheni.

  • 1win Sports
  • Karakteristikat e basteve sportive 1win
  • Bonus sportiv 1win

  1win Sports

  1win ju ofron akses në bastet sportive online. Bookmaker ofron baste për një sërë sportesh të ndryshme. Është e lehtë për t'u përdorur dhe e shpejtë për të paguar fitimet tuaja.
  Kur bashkoheni në 1win përdorni kodin e promovimit BETMORE . Kjo ju merr një bonus 1025 dollarë. Më pas mund të vini bast në sport.
  undefined

  1win ofron baste në sporte të ndryshme, duke përfshirë futbollin, tenisin, UFC , kriket, regbi, Formula 1, bejsboll, basketboll dhe hokej. Ju gjithashtu mund të bastni në eSports. Ka qindra ngjarje të ndryshme për të cilat mund të vini bast.

  1win ka shanse shumë konkurruese në librin e tij sportiv. Ju mund të bastni para fillimit të lojërave dhe gjatë ndeshjeve. Nëse vini bast gjatë një loje, do të merrni përditësime mbi sportet për kohëzgjatjen e ndeshjes ose ngjarjes.

  Mund të vini bast për sportet me 1win në celularin ose desktopin tuaj. Një aplikacion 1win është gjithashtu i disponueshëm. Ju mund të bastni nga e gjithë bota.
  Kur vizitoni Librin e Sporteve, mund të gjeni lehtësisht sportin për të cilin dëshironi të vini bast. Kur shkoni 1win , do të shihni një listë të sporteve të disponueshme në ekranin tuaj.

  Prekni sportin për të cilin dëshironi të bastni për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme të basteve, më pas prekni ngjarjen ku dëshironi të bastni për të shfaqur të gjitha tregjet e disponueshme të basteve.

  Për të vendosur bastin tuaj, trokitni lehtë mbi treg për të parë shanset aktuale, më pas prekni sërish për ta shtuar atë përzgjedhje në fletën tuaj të basteve. Futni shumën që dëshironi të vini bast (aksioni juaj), më pas prekni sërish për të konfirmuar bastin.

  Lojtarët po shijojnë baste live çdo ditë në shumë sporte.

  Bëhuni pjesë e librit sportiv dhe do të gjeni:

  • Formacioni: Një listë e të gjitha ngjarjeve të ardhshme të basteve.
  • Live: Prekni 'live' për të parë të gjitha lojërat aktuale dhe të ardhshme në lojë
  • Vsport: Shijoni bastet sportive virtuale
  • Statistikat: Qasuni në statistika falas me rezultate dhe fakte rreth ndeshjeve të kaluara për t'ju ndihmuar të parashikoni rezultatin e ndeshjeve dhe ngjarjeve të ardhshme

  Ju gjithashtu mund të përdorni shpejt produktet josportive të ofruara, duke përfshirë:

  • Kazino: Qasje e shpejtë në mijëra lojëra kazino dhe lojëra elektronike
  • Lojëra të drejtpërdrejta: lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.
  • Lojëra: Luaj lojëra fati të njohura 24/7
  • TvBet: Luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Poker: Luaj lojra online poker kundër lojtarëve të tjerë

  Karakteristikat e basteve sportive 1win

  • Shumë sporte për të bastuar
  • Shumë tregje bastesh me shanse të mëdha
  • Tërheqje të shpejta të fitimeve
  • Mbështetje e shkëlqyer e klientit
  • Baste të drejtpërdrejta në lojë
  • Transmetim direkt
  • Rezultatet e drejtpërdrejta
  • Aplikacioni celular (Android dhe iOS)

  Bonus sportiv 1win


  1win bonus

  Kodi promo code 1win është BETMORE . Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin një bonus me vlerë deri në 1025 dollarë.

  Për të hapur një llogari:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar te libri zyrtar i 1win .

  2. Prekni butonin "Regjistrimi" dhe plotësoni formularin e shkurtër që kërkon që të jepni numrin tuaj celular ose adresën e emailit (mund të regjistroheni gjithashtu duke përdorur një llogari të mediave sociale). Duhet më pak se një minutë për të plotësuar formularin.

  3. Kur pyeteni nëse keni një promo code , shkruani kodin BETMORE . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për bonus.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të merrni bonusin tuaj. Lojtarët e 1win po marrin një nga ofertat më të mëdha të bonuseve të disponueshme në industrinë e basteve në internet kur bashkohen. Mund të kërkohet një bonus depozite 500% me vlerë deri në 1025 dollarë.

  Për të marrë bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Sigurohuni që të keni përdorur promo code 1win BETMORE kur ju pyesni nëse keni një kod.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale dhe do të merrni një bonus depozite prej 200%.
  • Në depozitën tuaj të dytë do të shpërbleheni me një bonus depozite prej 150%.
  • Në depozitën tuaj të tretë më pas mund të merrni një bonus 100%.
  • Në depozitën tuaj të 4-të do të merrni një bonus shtesë prej 50%.

  Në total, ju mund të kërkoni 1025 dollarë bonus!

  Mund të depozitoni duke përdorur Visa, Mastercard, Qiwi, Beeline, Tele2 dhe Transfertë Bankare kur të bashkoheni, dhe kodi BETMORE mund të përdoret në të gjitha produktet 1win , duke përfshirë sportet, kazinonë dhe pokerin.

  Bëhuni anëtar i 1win Sportsbook