Sign in

1win Colombia - Si të regjistroheni dhe të merrni bonusin tuaj with kodin B ET MORE

chris-horton
16 maj 2023
Chris Horton 16 maj 2023
Share this article
Or copy link
 • Kodi promocional 1win për Kolumbinë është B ET MORE
 • Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite prej 500%.
 • Merrni bonus deri në $1050 kur regjistroheni with këtë kod
 • Ofertë ekskluzive për lojtarët në Kolumbi!
 • Si të përdorni kodin e bonusit 1win Colombia
 • Kodi promovues 1win
 • Depozita 1win
 • Si të kërkoni bonusin e Kolumbisë 1win
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të 1win Kolumbia
Kodi promovues 1win për Kolumbinë është BETMORE .

Regjistrohuni në 1win.com duke përdorur këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Nëse jeni duke vënë bast në Pesos Kolumbiane ose Dollarë amerikanë, mund të përdorni kodin BETMORE për të marrë bonus deri në 1050 dollarë me 1 fitore.

Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë se si të përdorni kodin 1win për Kolumbinë.

Si të përdorni kodin e bonusit 1win Colombia

Lojtarët e rinj në Kolumbi dhe në vende të tjera anembanë botës ku është i disponueshëm 1win mund të marrin një bonus mirëseardhjeje deri në 1050 dollarë ose ekuivalentin e monedhës kur regjistrohen.

Kur përdorni kodin promovues BETMORE 1win , mund të merrni bonusin maksimal të mirëseardhjes. Regjistrimi zgjat më pak se një minutë dhe më pas mund të merrni bonusin tuaj.

Kodi promovues 1win

1win është global. Kjo faqe e basteve në internet është e njohur në Kolumbi dhe shumë vende të tjera. Kodi promovues 1win BETMORE mund të përdoret në të gjitha vendet ku kjo faqe e basteve online është e disponueshme.

Nëse jeni një lojtar i ri që regjistron një llogari të re, kodi BETMORE ju lejon të merrni një bonus depozite prej 500%. Për lojtarët në 1win Colombia, deri në $1050 bonus është i disponueshëm.

1win Colombia
Bonusi mund të përdoret në librin sportiv ose kazino!

Ja se si të hapni llogarinë tuaj:

 1. Shkoni te 1win.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Këto lidhje testohen çdo ditë dhe ju çojnë direkt në faqen zyrtare të internetit 1win .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' për të krijuar llogarinë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke përdorur një numër celular ose adresë emaili. Ju gjithashtu mund të regjistroheni duke përdorur një rrjet të mediave sociale ose duke përdorur opsionin e shpejtë me një klik.
 3. Kur ju kërkohet një kod promocional 1win , shkruani kodin BETMORE për të marrë bonusin maksimal.

Regjistrimi zgjat më pak se një minutë. Më pas mund të bëni depozitën tuaj të parë të parave reale dhe më pas të merrni bonusin tuaj.

Depozita 1win

Metodat më të njohura të pagesës 1win Kolumbia përfshijnë kartat e kreditit, kartat e debitit, Bitcoin dhe cryptocurrencies e tjera, dhe kuletat e ndryshme elektronike.

Lojtarët në Kolumbi dhe vende të tjera kanë shumë opsione dhe ju do të shihni listën e plotë të mënyrave të pagesës të disponueshme për ju kur të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Ju gjithashtu mund të depozitoni dhe të vini bast në shumë monedha të ndryshme, duke përfshirë Pesos, Dollarë Amerikan, Real Brazilian, Euro, Rubla Ruse dhe Rupi Indiane. Mund të përdoren gjithashtu shumë monedha të ndryshme crypto .

Për të bërë një depozitë:

 • Hyni në llogarinë tuaj 1win ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet në këtë faqe.
 • Zgjidhni vendin ku jetoni dhe zgjidhni monedhën me të cilën dëshironi të përdorni për të depozituar.
 • Nëse ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin BETMORE . Nëse jeni lojtar i ri, duke përdorur këtë kod mund të kërkoni ofertën maksimale të bonusit, e cila për lojtarët në Kolumbi aktualisht vlen deri në $1050.

Më pas do të mund të zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës nga lista e opsioneve të disponueshme në vendin tuaj. Ndiqni udhëzimet në ekranin tuaj për të konfirmuar depozitimin në llogarinë tuaj.

Si të kërkoni bonusin e Kolumbisë 1win

Pasi të keni bërë depozitën tuaj, mund të merrni bonusin e mirëseardhjes.

Duke përdorur kodin BETMORE , ju mund të merrni një bonus depozite prej 500%.

1win Brasil sports
Për lojtarët në Kolumbi, bonusi i mirëseardhjes vlen 1050 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni automatikisht për pjesën e parë të bonusit të mirëseardhjes, i cili ndahet në katër pjesë.

Ja se si kreditohet bonusi në llogarinë tuaj 1win :

 • Ju do të merrni një bonus depozite prej 200% kur bëni depozitën tuaj të parë të parave reale.
 • Më pas do të merrni një bonus depozite prej 150% kur bëni depozitën tuaj të dytë.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%.
 • Më në fund, kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një bonus tjetër depozite prej 50%.

Në total, 1050 dollarë në para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para.

Bonusi jepet nga depozitat e bëra ose në librin sportiv 1win ose në kazinonë 1win .

Paratë tuaja të bonusit mund të përdoren gjithashtu në libër sportiv ose në kazino.

Fat i mirë me bastet tuaja!

Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të 1win Kolumbia

A mund të përdor 1win në Kolumbi?

Po. 1win është në dispozicion në të gjithë Kolumbinë. Libri i sporteve është shumë i popullarizuar në vend dhe kazinoja mund të aksesohet gjithashtu.

Cili është kodi promovues 1win për Kolumbinë?

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE për të marrë një bonus depozite 500% kur hapni një llogari. Bonusi maksimal i disponueshëm për lojtarët në Kolumbi është 1050 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.