Sign in
  Kodi promovues 1win

  Kodi promovues 1win

  Informacioni i kodit promocional 1win - merrni bonusin më të madh të mirëseardhjes me këtë kod kupon.

  1win Kodi Promo BETMORE

  • Kodi promovues 1win
  • Bonus 1 fitore
  • 1win Informacione të Kompanisë
  • Oferta dhe veçori 1win
  1win.com është një faqe globale bastesh që ofron baste sportive në internet dhe lojëra kazino.

  Lojtarët e rinj duhet të përdorin kodin promovues 1win BETMORE kur regjistrohen për të marrë një bonus me vlerë deri në 1025 dollarë.

  Kodi ju lejon të kërkoni bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari.

  Duke shtypur kodin BETMORE kur bashkoheni 1win , mund të merrni një bonus depozite 500% me vlerë deri në 1025 dollarë.

  Kjo ofertë mirëseardhjeje është një nga më të mëdhatë dhe më të mirat që do të gjeni në çdo faqe bastesh në internet dhe bonusi mund të përdoret në librin sportiv 1win ose në kazino.

  Kodi promovues 1win

  Duhen më pak se dy minuta për të hapur një llogari dhe për të marrë bonusin 1win.

  Ja se si të përdorni kodin BETMORE dhe të merrni ofertën e bonusit:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit 1win online .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' për të hyrë në një formular të shkurtër që ju kërkon të jepni numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të bashkoheni me një klikim duke përdorur mediat sociale.
  3. Zgjidhni vendin ku jetoni dhe monedhën me të cilën dëshironi të depozitoni dhe bastni.
  4. Futni kodin tuaj promocional. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional ose kod kupon 1win, shkruani kodin BETMORE . Ky kod ju lejon të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Bonus 1 fitore

  Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, mund të merrni bonusin e mirëseardhjes. Një bonus depozite 500% është i disponueshëm për lojtarët e rinj.

  Mund të kërkohet një bonus total prej 1025$. Ja se si të merrni bonusin tuaj:

  1. Hyni në llogarinë tuaj të re (nëse nuk keni një llogari, ndiqni udhëzimet në këtë faqe për të hapur një)
  2. Shkruani kodin 1win BETMORE kur ju pyesni nëse keni një promokod.
  3. Bëni depozitën tuaj të parë me para reale duke përdorur një nga mënyrat e pranuara të pagesës si Visa, Mastercard, Qiwi, Beeline, Tele2 ose Transfertë Bankare.
  4. Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni për pjesën e parë të bonusit tuaj të depozitës 500%.

  Bonusi është i ndarë në katër pjesë:

  • Në depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
  • Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 150%.
  • Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas kur bëni depozitën tuaj të 4-të do të merrni një bonus tjetër depozite prej 50%.

  Në total, ju mund të kërkoni 1025 dollarë ose ekuivalentin e monedhës në para bonus nga katër depozitat tuaja të para.

  1win Informacione të Kompanisë

  1win është një faqe globale bastesh në internet që ofron baste sportive, lojëra kazino në internet dhe poker për lojtarët në mbarë botën.

  Përveç pretendimit të bonusit të madh për lojtarët e rinj, ju mund të bastoni në shumë sporte dhe të shijoni shumë promovime sportive dhe kazino.

  Mbështetja e klientit është e disponueshme gjatë gjithë kohës. Si një faqe globale bastesh me lojtarë në shumë vende, ju gjithashtu mund të merrni ndihmë në mbi 12 gjuhë të ndryshme, duke përfshirë anglisht, spanjisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht dhe turqisht.

  Oferta dhe veçori 1win