Sign in

1win Argentina - Si të regjistroheni dhe të merrni bonusin tuaj me kodin BETMORE

chris-horton
24 gush 2023
Chris Horton 24 gush 2023
Share this article
Or copy link
 • Kodi promovues 1win për Argjentinën është BETMORE
 • 500% bonus depozite në dispozicion për lojtarët e rinj
 • Merrni deri në $1050 bonus (350000 ARS) duke përdorur kodin kur regjistroheni
 • Ofertë ekskluzive për lojtarët në Argjentinë!
 • Si të përdorni kodin promovues 1win Argentina
 • Kodi promovues 1win
 • Depozita 1win
 • Si të kërkoni bonusin 1win në Argjentinë
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të 1win Argentina
Kodi promovues 1win Argentina është BETMORE .

Lojtarët e rinj që regjistrohen në 1win.com duke përdorur këtë kod promovues mund të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Nëse jeni duke vënë bast në pesos argjentinase ose dollarë amerikanë, mund të përdorni kodin BETMORE për të marrë bonus deri në 1050 dollarë me 1 fitore.

Në këtë faqe, ne do t'ju tregojmë se si të përdorni kodin 1win për Argjentinën.

Si të përdorni kodin promovues 1win Argentina

1win është në dispozicion në Argjentinë dhe shumë vende të tjera. Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 1050 dollarë ose ekuivalentin e monedhës duke u regjistruar me kodin promovues BETMORE.

Përdorimi i një kodi promovues 1win ju lejon të merrni një bonus mirëseardhjeje. Regjistrimi zgjat më pak se një minutë dhe më pas mund të merrni bonusin tuaj.

Kodi promovues 1win

1win është global. Libri i sporteve dhe kazinoja janë shumë të njohura në Argjentinë si dhe në shumë vende të tjera anembanë botës. Kodi promovues 1win BETMORE mund të përdoret në të gjitha vendet ku kjo faqe e basteve online është e disponueshme.

1win Argentina
Kodi BETMORE ju lejon të merrni një bonus depozite prej 500% kur hapni një llogari të re. Për lojtarët në Argjentinë, është i disponueshëm bonus deri në 1050 dollarë.

Bonusi mund të përdoret në librin sportiv ose kazino!

Ja se si të hapni llogarinë tuaj:

 1. Shkoni te 1win.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Këto lidhje testohen rregullisht dhe ju çojnë direkt në faqen zyrtare të internetit 1win .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' për të krijuar llogarinë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke përdorur një numër celular ose adresë emaili. Ju gjithashtu mund të regjistroheni duke përdorur një rrjet të mediave sociale ose duke përdorur opsionin e shpejtë me një klik.
 3. Kur ju kërkohet një kod 1win , shkruani kodin promovues BETMORE për të marrë bonusin maksimal.

Regjistrimi zgjat më pak se një minutë. Më pas mund të bëni depozitën tuaj të parë të parave reale dhe më pas të merrni bonusin tuaj.

Depozita 1win

Metodat më të njohura të pagesës 1win përfshijnë kartat e kreditit, kartat e debitit, Bitcoin dhe cryptocurrencies e tjera dhe kuletat e ndryshme elektronike.

Lojtarët në Argjentinë kanë shumë opsione dhe ju do të shihni listën e plotë të disponueshme kur të identifikoheni në llogarinë tuaj.

Ju gjithashtu mund të depozitoni dhe bastni në shumë monedha të ndryshme. Përveç Pesos argjentinase, ju mund të vendosni të depozitoni në dollarë amerikanë, real brazilian, euro, rubla ruse, rupi indiane dhe jen japonez. Mund të përdoren gjithashtu shumë monedha të ndryshme crypto .

Për të bërë një depozitë:

 • Hyni në llogarinë tuaj 1win ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet në këtë faqe.
 • Zgjidhni vendin ku jetoni dhe zgjidhni monedhën me të cilën dëshironi të përdorni për të depozituar.
 • Nëse ju kërkohet një kod promocional, shkruani kodin BETMORE . Nëse jeni lojtar i ri, duke përdorur këtë kod mund të kërkoni ofertën maksimale të bonusit, e cila për lojtarët në Argjentinë aktualisht vlen deri në $1050.

Më pas do të mund të zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës nga lista e opsioneve të disponueshme në vendin tuaj. Ndiqni udhëzimet në ekranin tuaj për të konfirmuar depozitimin në llogarinë tuaj.

Si të kërkoni bonusin 1win në Argjentinë

Pasi të keni bërë depozitën tuaj, mund të merrni bonusin e mirëseardhjes.

Duke përdorur kodin BETMORE , ju mund të merrni një bonus depozite prej 500%.

1win Brasil sports
Për lojtarët në Argjentinë, bonusi i mirëseardhjes vlen 1050 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni automatikisht për pjesën e parë të bonusit të mirëseardhjes, i cili ndahet në katër pjesë.

Ja se si kreditohet bonusi në llogarinë tuaj 1win :

 • Ju do të merrni një bonus depozite 200% kur të bëni depozitën tuaj të parë të parave reale.
 • Ju gjithashtu do të merrni një bonus depozite prej 150% kur të bëni depozitën tuaj të dytë.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus shtesë prej 100%.
 • Më në fund, kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një bonus tjetër depozite prej 50%.

Në total, 1050 dollarë në para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para.

Bonusi jepet nga depozitat e bëra ose në librin sportiv 1win ose në kazinonë 1win .

Paratë tuaja të bonusit mund të përdoren gjithashtu në libër sportiv ose në kazino.

Fat i mirë me bastet tuaja!

Pyetjet e shpeshta të kodit promovues 1win Argentina

A mund të përdor 1win në Argjentinë?

Po. 1win është në dispozicion në Argjentinë. Libri sportiv është shumë i popullarizuar në vend. Lojtarët gjithashtu mund të luajnë lojëra kazino, poker, të shijojnë transmetimin e drejtpërdrejtë dhe shumë më tepër.

Cili është kodi promovues 1win për Argjentinën?

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE për të marrë një bonus depozite 500% kur hapni një llogari. Bonusi maksimal i disponueshëm për lojtarët në Argjentinë është 1050 dollarë.