Sign in

Luaj në 1win Sports

Po kërkoni të luani në 1win? Ky është faqja e duhur.
Identifikohu më poshtë për qasje.

1win

1win Sport Messi

1win Sports

1win ofron baste në mbi 25 sporte të ndryshme. Ju mund të bastni në të gjitha sportet tuaja të preferuara, me mbi 1000 tregje bastesh të disponueshme çdo ditë.

Bastet e drejtpërdrejta janë të disponueshme në ligat dhe garat kryesore të futbollit si Premier League angleze, UEFA Champions League dhe La Liga spanjolle, të gjitha me shanse të mëdha.

Lojtarët gjithashtu mund të bastojnë në tenis, kriket, NFL, basketboll, bejsboll, kriket dhe shumë sporte të tjera, me transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion.

Ju gjithashtu mund të bastni në esports, me lojtarët 1win në gjendje të bastojnë në një numër ngjarjesh të drejtpërdrejta esports çdo ditë.

Kazino 1win

Kazinoja në internet 1win ka të gjitha lojërat më të mira nga ofruesit më të mirë të softuerit. Ju mund të luani lojëra elektronike në internet dhe lojëra tavoline në kazinonë 1win , si dhe ruletë, blackjack dhe më shumë.

Mbi 8,000 lojëra janë në dispozicion, ndërsa lojtarët e kazinosë live mund të luajnë më shumë se 100 versione të drejtpërdrejta të shitësve të blackjack, ruletit dhe pokerit.

Identifikohu për të parë gamën e gjerë të lojërave, si dhe promovimet e kazinosë për të gjithë lojtarët, me rrotullime falas dhe role falas të disponueshme.


1win casino png


1win Poker png

Poker 1 fitore

Dhoma e pokerit 1win i lejon lojtarët të depozitojnë dhe të luajnë poker online kundër lojtarëve nga e gjithë bota.

Pasi të jeni regjistruar, mund të luani lojëra pokeri në internet në kompjuterin tuaj ose pajisjen celulare. Lojërat përfshijnë Texas Hold'Em, PL Omaha Poker dhe Sit & Go, dhe ju mund të shijoni blerje të ulëta dhe jackpot të mëdha.

Detajet e kodit promovues 1win


Kodi promovues 1win është BETMORE . Ju mund të përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë një bonus 500% dhe deri në 1025 dollarë në baste falas.

Përmbledhja e kodit të promovimit 1win

Markë Vlera
Kodi promovimi
1win Sports 1025 dollarë
BETMORE
Kazino 1win 1025 dollarë
BETMORE
Poker 1win 1025 dollarë BETMORE

Lojtarët e rinj duhet të përdorin promo code BETMORE kur hapin një llogari për të kërkuar ofertën më të madhe të bonusit. Mbi 1000 dollarë ose ekuivalenti i monedhës është në dispozicion si bonus!


Kodi ju lejon të merrni një bonus depozite 500% kur bashkoheni 1win . Lojtarët e rinj mund të marrin gjithsej 1,025 dollarë para bonus.

Bonusi i mirëseardhjes 1win është një nga ofertat më të mëdha të bonusit të klientëve të rinj dhe është i lehtë për t'u kërkuar.

Kur të shkoni në faqen zyrtare të internetit 1win , do të shihni një buton 'Regjistrimi'. Klikoni mbi të plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për të plotësuar këtë formular dhe pasi ta keni bërë këtë, mund të filloni të vendosni baste.

Në formular do të pyeteni nëse keni një promo code . Shkruani kodin BETMORE këtu.

Pasi të jeni regjistruar, atëherë mund të kërkoni bonusin tuaj.

Bonusi i depozitës 500% vjen në katër pjesë. Vlera e depozitës suaj të parë do të dyfishohet nëpërmjet një bonusi depozite prej 200%.

Më pas do të merrni bonuse të tjera në tre depozitat tuaja të ardhshme, me një bonus total prej 1,025 dollarësh të disponueshëm për lojtarët e rinj.

promo code 1win BETMORE duhet të përdoret kur hapni një llogari në mënyrë që të merrni këtë ofertë bonus. Hapni një llogari duke përdorur këtë kod dhe pjesa e parë e bonusit tuaj mund të jetë në llogarinë tuaj të re 1win në vetëm pak minuta nga tani.

Metodat e pagesës 1win

Në 1win mund të depozitoni dhe tërhiqni fonde duke përdorur një shumëllojshmëri të gjerë mënyrash pagese. Këto përfshijnë karta debiti dhe krediti si Visa dhe MasterCard, Bitcoin dhe monedha të tjera kripto, plus Perfect Money dhe shumë mënyra të tjera të njohura pagese.

Kriptovalutat e pranuara përfshijnë:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Dogecoin
  • Litecoin
  • Tron
  • Tether