Sign in

Si të hyni në shkarkimin e aplikacionit 1win

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Zbuloni se si të shkarkoni aplikacionin 1win
 • Shkarkimi i aplikacionit 1win ofrohet kur regjistroheni
 • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1025 dollarë bonus kur përdorin kodin promocional 1win B ET MORE
Shkarkimi i aplikacionit 1win
Aplikacioni 1win është i disponueshëm globalisht, duke ju lejuar të vendosni baste sportive ose të luani lojëra kazino në pajisjet celulare.

Nëse jeni duke përdorur një pajisje celulare si smartphone ose tablet, mund të përdorni platformën e plotë të basteve 1win nëpërmjet shfletuesit tuaj celular. Përndryshe, ju mund të shkarkoni aplikacionin 1win falas kur të regjistroheni.

Shkarkimet e aplikacioneve 1win ofrohen për pajisjet Android ose iOS. Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur bashkoheni për të marrë një bonus me vlerë deri në 1025 dollarë. Pasi të regjistroheni, mund të merrni aplikacionin.

Këtu është një udhëzues i shpejtë për të shkarkuar aplikacionin 1win:

 • Hyni në llogarinë tuaj 1win
 • Klikoni ikonën 'Mobile' që shihet në krye të ekranit tuaj
 • Zgjidhni Android ose iOS
 • Pasi të keni klikuar në sistemin tuaj operativ, shkarkimi do të fillojë menjëherë.

Pasi të instalohet, ju mund të bëni gjithçka, duke vendosur baste sportive dhe të luani lojëra kazino, me fonde depozitash dhe të tërhiqni fitimet. Mbështetja e plotë e klientit është gjithashtu e disponueshme në aplikacion.

Kodi i promovimit të aplikacionit 1win

Bashkohuni me kodin promovues 1win BETMORE për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari.

Duke përdorur kodin BETMORE kur regjistroheni, mund të merrni një bonus depozite 500% me vlerë deri në 1025 dollarë.

Për të marrë bonusin tuaj:

 1. Hyni në faqen e internetit 1win këtu dhe klikoni butonin 'Regjistrimi'.
 2. Plotësoni formularin e shkurtër që kërkon numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni me një klikim duke përdorur llogarinë tuaj të mediave sociale.
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin BETMORE . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni bonusin maksimal.

Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni shkarkimin e aplikacionit 1win dhe gjithashtu mund të merrni bonusin tuaj. Për të marrë bonusin, bëni depozitën tuaj të parë me para reale. Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni pjesën e parë të bonusit të depozitës tuaj 500%.

Bonusi është i ndarë në katër pjesë:

 • Bëni depozitën tuaj të parë dhe merrni një bonus depozite 200%.
 • Bëni një depozitë të dytë për të marrë një bonus depozite prej 150%.
 • Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas në depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus tjetër depozite prej 50%.

Në total, ju mund të kërkoni 1,025 dollarë bonus në këto katër depozitat e para.