Sign in
  Aplikacioni 1win

  Aplikacioni 1win

  Shkarkoni falas aplikacionin 1win në Android ose iOS .

  • 1 Informacioni i aplikacionit Win
  • 1win App & 1win apk file Shkarko
  • 1win App & Code Promo

  Aplikacioni 1win


  1win app ios
  1win është i disponueshëm globalisht dhe ju mund të vini bast ose të luani në PC dhe pajisje celulare. Nëse jeni në një telefon celular ose laptop, mund të përdorni platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular. Përndryshe, mund të përdorni aplikacionin 1win .

  Mund të shkarkoni aplikacionin celular 1win për Android ose iOS . Për të marrë aplikacionin, hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni 'celular' për të parë skedarin apk për pajisjet Android ose aplikacionin iOS. Klikoni në ikonën e sistemit tuaj operativ dhe shkarkimi do të fillojë.

  Aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit 1win . Ju mund të bastni në sport duke përdorur aplikacionin, të luani lojëra kazino, të bëni një depozitë, të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe më shumë.

  1 Informacioni i aplikacionit Win


  Aplikacioni Lidhja e shkarkimit
  Android po
  iOS po
  Kërkohet hapësirë e lirë 200 mb
  Çmimi Shkarko falas
  Kodi i promovimit të aplikacionit BETMORE
  Baste sportive Po - Regjistrohu pastaj shkarko aplikacionin për të hyrë
  Transmetim direkt Po - Regjistrohu pastaj shkarko aplikacionin për të hyrë
  Shënime: Aplikacioni Android dhe iOS funksionon. Aplikacioni iOS është testuar në modele nga iPhone 4 dhe më të reja. Aplikacioni Android i testuar në modele të ndryshme duke përfshirë Samsung, Huawei, Oppo, Google Pixel, Motorola, Sony dhe më shumë.

  1win App & 1win apk file Shkarko


  Për të shkarkuar aplikacionin Android:

  1win Android
  • Hyni në llogarinë tuaj duke përdorur një pajisje celulare.

  • Trokit te 'celular'

  • Do të shihni logot e Android dhe Apple. Zgjidhni skedarin apk 1win për pajisjet Android ose aplikacionin iOS.

  • Shkarkimi do të fillojë menjëherë.

  Pasi të jetë instaluar, ju mund të përdorni të gjitha zonat e librit sportiv dhe kazinosë. Mbështetja e plotë e klientit është gjithashtu e disponueshme në aplikacion.

  1win App & Code Promo

  Lojtarët e rinj duhet të përdorin promo code 1win BETMORE kur të bashkohen për të marrë një bonus me vlerë deri në 1025 dollarë. Ky kod kupon 1win zhbllokon aksesin në bonusin më të madh të disponueshëm kur hapni një llogari.

  Duke përdorur kodin BETMORE kur bashkoheni, mund të merrni një bonus depozite 500% me vlerë deri në 1025 dollarë.

  Aplikacioni mund të përdoret në PC ose celular dhe bonusi mund të përdoret në 1win ose kazino.

  Regjistrohu dhe aktivizo kodin:

  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të shkuar në faqen zyrtare të internetit 1win online .

  2. Prekni butonin "Regjistrimi" dhe plotësoni formularin e shkurtër që ju kërkon numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, ju mund të regjistroheni me një klikim duke përdorur llogarinë tuaj të mediave sociale.

  3. Futni kodin tuaj të kuponit. Kur pyeteni nëse keni një promo code , shkruani kodin BETMORE . Duke përdorur këtë kod, ju mund të kualifikoheni për ofertën maksimale të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj dhe të merrni shkarkimin e aplikacionit 1win …

  Për të marrë bonusin tuaj:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re
  • Shkruani kodin BETMORE kur ju pyesni nëse keni një kod kupon.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni pjesën e parë të bonusit të depozitës tuaj 500%.

  Bonusi është i ndarë në katër pjesë:

  • Në depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
  • Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 150%.
  • Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas kur bëni depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus të mëtejshëm depozite prej 50%.

  Në total, ju mund të kërkoni 1,025 dollarë bonus në katër depozitat tuaja të para. Më pas mund të shkarkoni aplikacionin 1win .

  Zbuloni më të mirat e aplikacionit 1win