Sign in

Si të bastni në pingpong virtual në 1win

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Bast në pingpong virtuale me 1win
  • Pingpong është një nga disa sporte virtuale të disponueshme në 1win VSport
  • Gjithashtu bast për ngjarjet e pingpongut gjatë gjithë vitit në sportel
  • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1025 dollarë bonus në libër sportiv duke u bashkuar me kodin promocional 1win B ET MORE
1win table tennis
Bast në pingpong virtuale në 1win Virtual Sports .

Tenisi i tavolinës është një nga sportet më të njohura që pëlqehet nga lojtarët 1win.

Ju mund të vini bast në turne të pingpongut gjatë gjithë vitit, por nëse jeni duke kërkuar të vini bast në këtë sport dhe nuk po zhvillohen ngjarje të drejtpërdrejta, mund të shijoni sërish bastet në pingpong në 1win Vsport.

VSport është shtëpia e Sporteve Virtuale, me shumë ngjarje virtuale për të parë dhe bast çdo ditë.

Tenisi virtual i tavolinës është njësoj si gjëja e vërtetë.

Ju mund të bastni në një sërë tregjesh duke përfshirë:

  • Fituesi i ndeshjes
  • Mbi/nën pikët totale
  • Rezultati i saktë

Loja është e shpejtë dhe e shkurtër, duke e bërë çdo ndeshje emocionuese për të parë dhe bast.

Nëse po kërkoni të vini baste në pingpong në sportel, do të gjeni shumë ngjarje të rregullta bastesh, me ngjarje lokale të disponueshme për të bastuar. Ngjarje më të mëdha si turneu Botëror i Federatës Ndërkombëtare të Tenisit të Tavolinës janë të disponueshme për të bastuar, si dhe Kampionatet Evropiane, Kampionatet Aziatike dhe Kampionatet vjetore Botërore të pingpongut.

Ju gjithashtu do të gjeni pingpong me transmetim të drejtpërdrejtë gjatë gjithë vitit.

Nëse nuk ka ngjarje të pingpongut për të bastuar, atëherë lajmi i mirë është se mund të bastni në lojëra virtuale të pingpongut kur hyni në 1win, dhe ashtu si ndeshjet e vërteta të pingpongut, mund të shikoni dhe të vini bast në pingpong virtual drejtpërdrejt. .

Për të filluar bastet në pingpong dhe sporte të tjera apo sporte virtuale, gjithçka që ju nevojitet është një llogari. Nëse nuk jeni regjistruar ende, ja se si të filloni me 1win:

  • Shkoni te Libri Sportiv 1win duke përdorur këtë lidhje.
  • Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  • Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin promovues 1win BETMORE . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni një bonus depozite prej 500%.

Në total, 1,025 dollarë bonus është në dispozicion për lojtarët e rinj. Pasi të regjistroheni, atëherë mund të filloni të vendosni baste.