Sign in

Si të hyni në tabelën e Leaderboard 1win

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Fitoni para çdo javë me tabelën e drejtuesve 1win
  • Vendosni baste sportive të përditshme dhe shpërblehuni
  • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1025 dollarë bonus duke përdorur kodin promocional 1win B ET MORE kur bashkohen
1win leaderboard
Vini bast për sportet në 1win.com dhe mund të fitoni çmime në para me tabelën e liderëve 1win.

Mund të vini bast për shumë sporte në librin sportiv 1win, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, hokej mbi akull, kriket dhe bejsbollin.

Bëni bastet tuaja sportive dhe do të keni mundësinë të jeni fitues në tabelën e liderëve 1win.

Për çdo bast që vendosni, do të merrni pikë bonus. Në fund të javës, lojtarët me më shumë pikë do të fitojnë para.

Pikët bonus jepen në tre nivele - Ari, Argjendi dhe Bronzi. Pikët që ju jepen bazohen në shumën totale të parave që keni vendosur në baste gjatë javës.

Nëse vendosni deri në 24 dollarë baste gjatë gjithë javës, do të merrni pikë bronzi. Deri në 83 dollarë në baste do t'ju marrin pikë argjendi. Nëse vini bast më shumë se 83 dollarë në një javë, do t'ju jepen pikë ari.

Lojtarët e suksesshëm në secilën tabelë do të jenë në gjendje të fitojnë para për të përfunduar në një vend të tabelës së liderëve.

Tabela e drejtuesve është e hapur për të gjithë mbajtësit e llogarive të regjistruar 1win. Nëse nuk keni një llogari, ja se si të bashkoheni:

Kodi promovues 1win

Kodi promovues 1win BETMORE ju lejon të merrni një bonus depozite prej 500% kur të bashkoheni me librin sportiv. Deri në $1025 bonus është në dispozicion. Për të kërkuar bonusin, ndiqni këto udhëzime:

  1. Shkoni te Libri Sportiv 1win duke përdorur këtë lidhje.
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin BETMORE për të marrë ofertën maksimale të bonusit.

Pasi të regjistroheni, atëherë mund të luani në tabelën e drejtuesve.

Anëtarët e 1win shijojnë bastet në shumë sporte të ndryshme çdo ditë. Ka qindra ngjarje për të vënë bast çdo ditë.

Ju mund të vendosni baste duke e ditur se do të merrni shanse konkurruese në të gjitha sportet. Ju mund të bastni para fillimit të lojërave dhe gjatë lojërave me baste live.

Bastet mund të vendosen në PC ose celularin tuaj. Nëse jeni në celularin tuaj, mund të shkarkoni gjithashtu aplikacionin falas 1win.