Sign in

Si të merrni një bonus në bastet tuaja sportive me 1win Express Bet

phil-lowe
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Fitoni një bonus shtesë në bastet Express me 1win
  • Bonusi i disponueshëm kur vendosni baste sportive
  • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1025 dollarë bonus në libër sportiv duke u bashkuar me kodin promocional 1win B ET MORE
1win Express Bet
Vendosni një bast Express në librin sportiv 1win dhe mund të merrni një bonus.

Ju mund të vini bast në shumë sporte të ndryshme kur hyni në libër sportiv, dhe kur vendosni një bast Express në çdo sport, mund të fitoni një bonus shtesë!

Kjo ofertë është e disponueshme për të gjithë lojtarët e regjistruar. Kur vendosni një bast Express me të paktën 5 zgjedhje, mund të merrni një bonus deri në 15% mbi fitimet tuaja.

Për të filluar bastet në sport, ju duhet një llogari. Nëse nuk jeni regjistruar ende, ja se si të filloni me 1win:

  1. Shkoni te Libri Sportiv 1win duke përdorur këtë lidhje.
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin promovues 1win BETMORE. Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni një bonus depozite prej 500%.

Në total, 1,025 dollarë bonus është në dispozicion për lojtarët e rinj. Pasi të regjistroheni, atëherë mund të filloni të vendosni baste.

Bastet Express mund të vendosen në tregjet e basteve para ndeshjes, si dhe në tregjet e drejtpërdrejta në lojë. Do të gjeni mijëra ngjarje për të vënë bast çdo ditë në librin sportiv.

Ju duhet të vendosni një bast Express me 5 ose më shumë ngjarje për të marrë një bonus, dhe shanset duhet të jenë 1.3 ose më shumë.

1win ofron baste në sporte të ndryshme, duke përfshirë futbollin, tenisin, UFC, kriket, regbi, Formula 1, pingpong, bejsboll, basketboll dhe hokej mbi akull. Ka qindra ngjarje të ndryshme për të cilat mund të vini bast çdo ditë dhe mund të vini bast në lojë me bastet live 1win.

Ju do të merrni shanse të mira për të gjitha sportet dhe mund të zgjidhni nga shumë tregje të ndryshme bastesh për çdo ngjarje sportive.

Libri sportiv është i lehtë për t'u përdorur dhe fitimet paguhen shpejt. Nëse keni një bast fitues Express, mund të merrni gjithashtu deri në 15% bonus shtesë për fitimet tuaja!