Sign in
  Regjistrimi 1win

  Regjistrimi 1win

  Informacioni i regjistrimit 1win - Si të arrini në libër sportiv dhe kazino zyrtare 1win në vendin tuaj.

  • Informacioni i faqes së internetit 1win
  • Hapja e një llogarie 1win
  • 1win Identifikohu
  • Bonus 1 fitore
  Faqja e internetit 1win mund të aksesohet nga e gjithë bota.

  Libri i 1win dhe kazinoja online përdoret nga lojtarët në mbarë botën, me mijëra bastorë që luajnë çdo ditë në këtë faqe bastesh në internet.

  1win ka një licencë Curacao dhe ofron baste sportive, lojëra kazino në internet, poker dhe shumë më tepër. 1win mund të aksesohet në Evropë, në të gjithë Azinë dhe gjetkë. 1win India gjithashtu ofron baste ligjore në internet për lojtarët në India .

  Informacion në lidhje me faqen e internetit 1win


  Kompania 1win
  Produktet Baste sportive, kazino, kazino live, aviator, poker, lojëra televizive, sporte virtuale
  Kod promocional BETMORE
  Bonusi i depozitës 500%
  Vlera e bonusit 1025 dollarë
  Liçensë Curacao
  Pranon lojtarë nga India po
  E themeluar 2018
  Monedhat Dollar Amerikan, Euro, rupi indiane, rubla ruse, rand i Afrikës së Jugut, Manat Azerbajxhani, dramë armene, rubla bjelloruse, tenge kazakistani, som kirgistani, somoni taxhikistani
  Gjuhët Anglisht, spanjisht, portugalisht, rusisht, ukrainisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, polonisht, kazakisht, hindisht, turqisht, taxhikisht
  Aplikacioni Po – Shkarkoni në Android/iOS. Shfletuesi celular/klienti i kompjuterit është gjithashtu i disponueshëm
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po

  Hapni një llogari me 1win


  Përpara se të vini bast, duhet të hapni një llogari.

  Është e lehtë për të përdorur faqen e internetit 1win. Përdorni një lidhje 1win në këtë faqe për të shkuar drejtpërdrejt në faqen e internetit globale 1win, ku mund të identifikoheni dhe të përdorni librin sportiv, kazinonë dhe produkte të tjera.

  Ka disa mënyra për të filluar bastet me 1 fitore, siç shpjegohet më poshtë:

  1win reg social media

  1. Regjistrim i shpejtë . Shkoni në faqen e internetit globale 1win nëpërmjet kësaj faqe dhe klikoni 'Regjistrim' për të hapur shpejt një llogari. Një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik do të krijohet për ju. Futni promo code 1win BETMORE kur bashkoheni dhe mund të merrni një bonus depozite 500% me vlerë deri në 1,025 dollarë.

  2. Regjistrohu me celular . Thjesht ndiqni lidhjet në këtë faqe dhe shkruani numrin tuaj celular. Ju menjëherë do të jeni në gjendje të depozitoni dhe vendosni bastet tuaja. Mos harroni të përdorni promo code 1win BETMORE për të marrë bonus prej 1025$.

  3. Media sociale . Mund të regjistroheni shpejt duke lidhur llogarinë tuaj në Google, Telegram ose Facebook me 1win .

  Pavarësisht se cila metodë përdorni, sigurohuni që të përdorni promo code BETMORE për të marrë bonusin tuaj!

  1win Identifikohu


  Pasi të jeni regjistruar, shkoni në faqen zyrtare të 1win . Ju mund të përdorni 1win duke përdorur lidhjet në këtë faqe. Ose shkruani emrin tuaj të përdoruesit, ose nëse jeni regjistruar përmes një rrjeti social, klikoni në ikonën e platformës që keni përdorur - Google, Telegram ose Facebook. Më pas do të identifikoheni dhe mund të filloni të vendosni baste.

  Mund të bastni në PC, shfletues celular ose duke përdorur aplikacionin 1win .

  Bonus 1win


  Kodi promo code 1win BETMORE jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion. Mund të përdoret në sporte ose kazino dhe vlen deri në 1025 dollarë.

  Për të marrë bonusin:

  • Bashkohuni me 1win duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Hapni një llogari duke përdorur numrin tuaj celular, emailin ose rrjetin social
  • Kur ju kërkohet një kod promo code 1win , shkruani kodin BETMORE
  • Bëni depozitën tuaj të parë të parave reale për të filluar të kërkoni paratë tuaja të bonusit.

  undefined

  Ju do të merrni një bonus depozite prej 200% sapo të bëni depozitën tuaj të parë. Bonuset e mëtejshme jepen në depozitat tuaja të dyta, të treta dhe të katërta. Një bonus prej 1025 dollarësh është në dispozicion.

  Kodi BETMORE mund të përdoret në të gjithë produktet 1win , që do të thotë se lojtarët e rinj mund të përdorin bonusin në sport, kazino, poker dhe më shumë!

  Më shumë lajme nga 1win