Sign in

Si të vini bast në T-Basket me 1win

chris-horton
25 jan 2023
Chris Horton 25 jan 2023
Share this article
Or copy link
 • Shikoni dhe vini bast në lojërat T-Basket me 1win
 • Lojëra dhe turne në dispozicion çdo ditë
 • Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promocional 1win B ET MORE për të filluar me bonus deri në 1025 dollarë!
 • Çfarë është T-Basket?
 • Si të bastni në T-Basket
 • Tregjet e basteve në T-Basket
 • Regjistrimi 1win
 • Bonus i mirëseardhjes 1win
T-Basket është një lojë inovative kokë më kokë e organizuar nga Hybrid Sports League dhe e disponueshme në 1win.com .

Të gjithë lojtarët e regjistruar 1win janë në gjendje të luajnë T-Basket. Thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni ' Twain Sport ' nga menyja në krye të ekranit për të hyrë në një turne T-Basket dhe për të filluar të vendosni bastet tuaja.

Nëse nuk jeni regjistruar ende, përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur hapni një llogari për të marrë deri në 1025 dollarë para bonus. Pasi të regjistroheni, mund të filloni të vini bast në T-Basket.

Në këtë faqe do t'ju tregojmë gjithçka që duhet të dini për këtë lojë emocionuese dhe popullore.

Çfarë është T-Basket?

T-Basket është një lojë kokë më kokë që sheh dy atletë që konkurrojnë në një fushë për të fituar më shumë pikë për një fitore.

Çdo lojë zgjat 60 sekonda. Lojtarët duhet të përpiqen të shënojnë me sa më shumë goditje të jetë e mundur nga katër rafte të ndryshme që zgjidhen rastësisht.

Çdo goditje vlen ose 1, 2 ose 3 pikë, të zgjedhura rastësisht për çdo lojë. Lojtarët nuk e dinë vlerën e çdo goditjeje dhe rezultatin e marrin vesh vetëm pas lojës.

Kjo krijon një garë të këndshme për t'u parë - deri në xhirimin e fundit.

Nuk ka barazim në ndeshjet e Twain Sport . Nëse rezultati është i barabartë, fituesi vendoset nga cilido atlet që ka saktësinë më të mirë të gjuajtjes.

Si të bastni në T-Basket

Bastet në lojërat T-Basket janë shumë të thjeshta. Do të gjeni një turne në dispozicion çdo orë gjatë gjithë ditës me 1win.

Ja se si të vendosni bastet tuaja në T-Basket :

 1. Shkoni në 1win.com dhe identifikohuni në llogarinë tuaj
 2. Nëse nuk jeni bashkuar ende në këtë faqe bastesh, klikoni butonin 'Regjistrim' për t'u regjistruar shpejt
 3. Pasi të keni hyrë, bëni një depozitë në llogarinë tuaj nëse është e nevojshme
 4. Klikoni në ' Twain Sport ' në krye të ekranit
 5. Zgjidhni një kategori bastesh dhe zgjidhni rezultatin e lojës
 6. Futni shumën tuaj në fletën e stake dhe më pas klikoni butonin 'Vendosni bast'. Do të shihni një mesazh që thotë 'Basti u pranua' pasi të vendoset basti juaj.

Çdo lojë ka një numër unik dhe rezultatet mund të gjenden në faqen "Turnetë e kaluar".

Ju mund të kontrolloni historinë tuaj të basteve në faqen "Bastet e mia".

Tregjet e basteve në T-Basket

Ka shumë tregje bastesh për të zgjedhur në 1win. Tregjet e basteve T-Basket përfshijnë:

1win T-Basket betting
Dy drejtime - Tregu i dyanshëm gjithmonë përfshin një goditje të barabartë

Fituesi i ndeshjes – Zgjidhni cili lojtar mendoni se do të fitojë

Kush do të shënojë i pari? – Zgjidhni Lojtarin 1 ose Lojtarin 2 për të shënuar pikën e parë

Gara deri në pikët X - Vendosni baste dhe parashikoni se cili lojtar do të jetë i pari që do të shënojë një sasi të caktuar pikësh. Nëse asnjë lojtar nuk shënon pikët e parashikuara, bastet anulohen dhe fondet u kthehen bastorëve.

Totali i pikëve të ndeshjes – Vendosni baste nëse pikët totale të shënuara në ndeshje do të jenë mbi ose nën një numër të caktuar pikësh.

Do të gjeni gjithashtu një numër tregjesh speciale në turnetë e zgjedhur, si p.sh. vlera e rezultatit të parë (një, dy ose tre pikë), nëse vlera e parë e shënuar do të jetë një numër tek apo çift.

Ju gjithashtu mund të bastni në tregje të drejtpërdrejta si fituesit e turneut dhe fituesit e grupeve.

Regjistrimi 1win

Për të luajtur lojëra T-Basket me 1win , duhet të hapni një llogari.

Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar. Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për hapjen e një llogarie:

 • Përdorni lidhjet në këtë faqe për të vizituar faqen zyrtare të 1win .
 • Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër
 • Kur ju pyesin nëse keni një Kodi promovues 1win , shkruani kodin BETMORE . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Sapo të regjistroheni, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vini bast në T-Basket.

Bonus i mirëseardhjes 1win

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues 1win BETMORE kur regjistrohen për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Mund të kërkohet bonus deri në 1025 dollarë kur bashkoheni me këtë kod.

Bonusi është i ndarë në katër pjesë.

Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.

Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të merrni një bonus depozite prej 150%.

Kur bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%.

Kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një bonus tjetër prej 50%.

Në total, deri në 1025 dollarë para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para.