Sign in

Si të përdorni bonusin 1win

phil-lowe
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Lehtë për t'u ndjekur Udhëzuesi i Bonusit 1win
 • Zbuloni se si të hapni një llogari dhe të përdorni bonusin
 • Lojtarët e rinj mund të marrin 1025$ bonus duke përdorur kodin promocional 1win B ET MORE
1win how to use bonus
 • 1win Si të përdorni kodin e bonusit
 • Kodi promovues 1win
 • Si të kërkoni bonusin 1win
 • Si të përdorni bonusin 1win
1win është global, duke ofruar baste sportive dhe lojëra kazino online për lojtarët në të gjithë botën.

Bonusi 1win u lejon lojtarëve të rinj të marrin një nga ofertat më të mëdha të bonusit të mirëseardhjes që do të gjeni në çdo faqe bastesh në internet. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë se si të përdorni kodin e bonusit 1win.

1win Si të përdorni kodin e bonusit

Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në $1025 kur hapin një llogari të re dhe përdorin një kod bonus 1win. Duhet vetëm një minutë për të hapur një llogari dhe kur përdorni një kod promocional 1win, mund të kërkoni paratë e bonusit.

Kodi promovues 1win

Kodi promovues 1win është BETMORE .

Ky kod promovues ju lejon të merrni një bonus depozite prej 500% kur hapni llogarinë tuaj. Bonusi deri në 1025 dollarë është i disponueshëm dhe paratë e bonusit mund të përdoren për çdo produkt, duke përfshirë bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe pokerin.

undefined
Ja se si të hapni llogarinë tuaj 1win:

 1. Hyni në faqen e regjistrimit 1win.com nëpërmjet kësaj lidhjeje.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' për të krijuar llogarinë tuaj. Ju mund ta bëni këtë duke përdorur adresën tuaj të postës elektronike, rrjetin e mediave sociale ose nëpërmjet një klikimi super të shpejtë. Duhet më pak se një minutë për të hapur një llogari.

Kur ju kërkohet një kod promocional 1win, shkruani kodin BETMORE për të marrë ofertën maksimale të bonusit.

Si të kërkoni bonusin 1win

Pasi të keni hapur llogarinë tuaj, ju vetëm duhet të bëni një depozitë.

undefined
Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj, më pas zgjidhni monedhën me të cilën dëshironi të depozitoni.

Klikoni butonin "Depozitë me një klikim" më pas zgjidhni një mënyrë pagese për t'u përdorur. Ju keni shumë zgjedhje, me mënyrat e pagesës duke përfshirë Visa, Mastercard, Perfect Money, Bitcoin, Ethereum dhe shumë opsione të tjera të pranuara pagese.

Pasi të keni zgjedhur se si do të financoni llogarinë tuaj, mund të vazhdoni dhe të bëni depozitën tuaj të parë përpara se të vendosni bastet tuaja.

Duke përdorur kodin e bonusit 1win BETMORE, mund të merrni deri në 1025 dollarë.

Si të përdorni bonusin 1win

Bonusi është i lehtë për t'u përdorur. Kur regjistroheni me kodin promocional, mund të merrni një bonus depozite prej 500%.

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të kualifikoheni automatikisht për pjesën e parë të atij bonusi. Në total, bonusi prej $1025 është i ndarë në katër pjesë:

 • Kur të keni bërë depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të merrni një bonus depozite prej 150%.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%.
 • Së fundi, kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një bonus depozite prej 50%.

Në total, katër bonuset vlejnë deri në një maksimum prej $1,025 në para bonus.

Ky bonus mund të kërkohet nga katër depozitat tuaja të para ose në librin sportiv ose në kazino online, dhe fondet e bonusit mund të përdoren në baste sportive ose lojëra kazino.