Sign in

Bonusi i aplikacionit 1win - Merrni 100 dollarë kur instaloni aplikacionin

Phil
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Shkarkoni aplikacionin 1win për të zhbllokuar një bonus të veçantë
  • Të gjithë lojtarët mund të marrin 100 dollarë bonus kur instalojnë aplikacionin
  • Lojtarët e rinj mund të marrin gjithashtu 1025 dollarë bonus kur bashkohen me kodin promocional 1win B ET MORE
1win App Bonus
Instaloni aplikacionin 1win dhe mund të merrni 100 dollarë bonus shtesë.

1win është i disponueshëm globalisht në PC dhe pajisje celulare. Një aplikacion celular 1win është i disponueshëm në Android dhe iOS.

Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në 1025 dollarë duke u bashkuar me kodin promovues 1win BETMORE , por të gjithë lojtarët mund të marrin një bonus shtesë prej 100 dollarësh për instalimin e aplikacionit 1win.

Aplikacioni 1win mund të shkarkohet falas në pajisjet Android dhe iOS. Ne kemi një udhëzues të plotë për përdorimin e aplikacionit, si dhe udhëzime për shkarkimin e aplikacionit 1win .

Aplikacioni ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit 1win. Ju mund të bastni në sport, të luani lojëra kazino, të bëni një depozitë, të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe shumë më tepër.

Kur instaloni aplikacionin, mund të merrni edhe një bonus shtesë prej 100 dollarësh.

Ja se si të merrni bonusin e aplikacionit 1win:

  1. Në telefonin tuaj inteligjent, përdorni këtë lidhje për të vizituar faqen e bonusit të aplikacionit 1win .
  2. Hyni në llogarinë tuaj ose hapni një llogari të re duke përdorur kodin promovues 1win BETMORE. Ky kod u jep lojtarëve të rinj një bonus depozite prej 500%.
  3. Instaloni aplikacionin 1win në pajisjen tuaj Android ose iOS.

Pasi të instaloni aplikacionin në smartphone tuaj, mund të merrni 100$ ose € të shtuara në llogarinë tuaj bonus.