Sign in

Si të transmetoni drejtpërdrejt sportet falas në 1win

chris-horton
24 nën 2022
Chris Horton 24 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • Transmetim i drejtpërdrejtë i sportit në 1win
 • Zbuloni se si të përdorni transmetime të drejtpërdrejta falas
 • Regjistrohu me kodin promocional 1win B ET MORE për të marrë deri në 1025$ bonus mirëseardhjeje!
 • Regjistrimi 1win
 • Bonus i mirëseardhjes 1win
 • Transmetim i drejtpërdrejtë 1win
 • 1win Bast Live
 • menyra pagese
 • Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë 1win
Libri 1win ofron transmetim të drejtpërdrejtë për lojtarët e regjistruar.

1win.com është globale dhe mund të aksesohet në të gjithë botën.

Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë 1win i lejon lojtarët të shikojnë sport live falas kur janë të kyçur.

Në këtë faqe kemi informacione për shikimin e sportit të transmetimit të drejtpërdrejtë.

Lojtarët e rinj mund të regjistrohen gjithashtu me kodin promovues 1win BETMORE për të marrë deri në 1025 dollarë bonus kur bashkohen me librin sportiv.

Regjistrimi 1win

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë në 1win , duhet të hapni një llogari.

undefined
Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar. Këtu është një udhëzues i lehtë për t'u ndjekur për hapjen e një llogarie:

 1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për të vizituar faqen zyrtare të internetit 1win .
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër
 3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional 1win , shkruani kodin BETMORE . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Sapo të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë.

Bonus i mirëseardhjes 1win

Kodi promovues BETMORE mund të përdoret kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Deri në 1025 dollarë bonus mund të kërkohet në libër sportiv ose në kazino kur bashkoheni me këtë Kodi promovues 1win .

Bonusi është i ndarë në katër pjesë.

Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.

Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të merrni një bonus depozite prej 150%.

Kur bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%.

Kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një bonus tjetër prej 50%.

Në total ju mund të kërkoni deri në 1025 dollarë para bonus nga katër depozitat tuaja të para.

Transmetim i drejtpërdrejtë 1win

Për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë, thjesht hyni në llogarinë tuaj 1win dhe klikoni butonin 'Live' në krye të ekranit tuaj.

Kjo ju çon në seksionin e drejtpërdrejtë të 1win ku mund të shihen të gjitha ngjarjet drejtpërdrejt.

Çdo ngjarje bastesh në lojë, e cila ka një ikonë televizive pranë saj, ka gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion.

Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë 1win ju lejon të shikoni një sërë sportesh të njohura, duke përfshirë bejsbollin, basketbollin, kriketin, shigjetat, snooker, futbollin, pingpongun, tenisin dhe volejbollin.

Shumë lojëra ESports transmetohen gjithashtu drejtpërdrejt çdo ditë.

Transmetimi i drejtpërdrejtë i 1win është pa pagesë. Kërkesa kryesore është që të jeni një lojtar aktiv. Kjo do të thotë të regjistroheni dhe të regjistroheni në llogarinë tuaj 1win .

Kur e bëni këtë, mund të përdorni të gjitha transmetimet e drejtpërdrejta.

1win Bast Live

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen në të gjitha sportet kryesore në 1win . Kur vizitoni librin sportiv, mund të shikoni të gjitha ngjarjet e basteve në lojë duke klikuar butonin 'Live' në krye të ekranit. Kjo ju çon direkt në tregjet e basteve të drejtpërdrejta, si dhe në transmetimet e drejtpërdrejta.

1win live streaming

Libri sportiv është i lehtë për t'u përdorur si në PC ashtu edhe në celular. Bastet e drejtpërdrejta dhe transmetimi i drejtpërdrejtë janë gjithashtu të disponueshme përmes aplikacionit të dedikuar 1win .

Për të vendosur një bast në lojë, zgjidhni një sport nga lista në të majtë të ekranit tuaj. Më pas do të mund të shikoni të gjitha lojërat e ndryshme që lidhen me atë sport.

Klikoni në çdo ngjarje për të parë të gjitha tregjet e basteve në lojë.

Pasi të keni gjetur tregun ku dëshironi të bastni, klikoni në shanset e shfaqura në ekranin tuaj për të shtuar përzgjedhjen në fletën tuaj të bastit. Më pas mund ta konfirmoni bastin.

Vlen të kujtohet se nëse një ngjarje është në lojë, shanset do të përditësohen rregullisht. Mos hezitoni të vendosni bast pasi shanset mund të ndryshojnë nëse prisni.

menyra pagese

1win pranon shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, eWallets , Bitcoin dhe shumë monedha të tjera crypto .

Metodat popullore të pagesës në 1win përfshijnë:

 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • Neteller
 • Perfect Money
 • ecoPayz

Pyetjet e shpeshta të udhëzuesit të transmetimit të drejtpërdrejtë 1win

A mund të shikoj transmetim të drejtpërdrejtë në 1win ?

Po. Transmetimi i drejtpërdrejtë 1win ju lejon të shikoni transmetime të drejtpërdrejta të shumë sporteve të ndryshme duke përfshirë futbollin, pingpongun, tenisin, volejbollin, basketbollin dhe eSports

A është e ligjshme 1win ?

Po, 1win është një faqe e ligjshme bastesh në internet që ka një licencë Curacao. 1win.com operon legalisht në një numër vendesh të ndryshme.

Si të aksesoj transmetimet e drejtpërdrejta 1win ?

Shkoni te libri 1win dhe klikoni Live'. Të gjitha ngjarjet ku ofrohen transmetime të drejtpërdrejta do të kenë një ikonë televizive pranë tyre.