Sign in

Si të vini bast në Kupën e Botës me 1win

chris-horton
17 nën 2022
Chris Horton 17 nën 2022
Share this article
Or copy link
 • 1win ka bast Kupën e Botës 2022
 • Mijëra tregje të Kupës së Botës janë në dispozicion
 • Baste live në çdo ndeshje
 • Regjistrohu me kodin promocional 1win B ET MORE për të marrë bonus deri në 1025 dollarë!
 • Kodi promovues 1win
 • 1 fitore bastet e Kupës së Botës
 • 1win bast live në Kupën e Botës
 • Promovimet e 1-fitimit të Kupës së Botës
 • Regjistrimi 1win
 • menyra pagese
 • 1win World Cup Bast Guide FAQ
Bastet e Kupës së Botës ofrohen në 1win.com , me shumë tregje bastesh të disponueshme.

Kupa e Botës 2022 zhvillohet në nëntor dhe dhjetor, dhe libri 1win ka qindra tregje bastesh të Kupës së Botës për të zgjedhur.

Në këtë faqe mund të merrni shumë informacione mbi bastet e Kupës së Botës me 1win , plus mund të merrni deri në 1025 dollarë bonus kur regjistroheni në librin sportiv!

Kodi promovues 1win

Kodi promovues BETMORE mund të përdoret kur regjistroheni për të marrë një bonus të madh depozite prej 500%.

Deri në $1025 bonus mund të kërkohet duke përdorur kodin BETMORE kur hapni një llogari.

Futbolli është një nga sportet më të njohura për të bastuar në 1win sportsbook, dhe ka mbi 1000 tregje bastesh të Kupës së Botës në dispozicion përpara fillimit të turneut.

1win është global. Libri i sporteve është i disponueshëm në vende të Evropës, Azisë dhe gjetkë. Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues BETMORE në të gjitha vendet ku 1win.com .

1 fitore bastet e Kupës së Botës

1win ka shanse bastesh për të gjitha tregjet kryesore të Kupës së Botës, duke përfshirë tregjet e basteve të drejtpërdrejta si fituesi i Kupës së Botës dhe golashënuesi më i mirë.

Qindra tregje bastesh janë gjithashtu të disponueshme për ndeshjet individuale që zhvillohen gjatë turneut, të gjitha me shanse të mira.

1win bast live në Kupën e Botës

Bastet e drejtpërdrejta ofrohen me 1win gjatë gjithë Kupës së Botës.

Çdo ndeshje e Kupës së Botës 2022 do të ketë baste në lojë, me qindra tregje bastesh live për të zgjedhur.

Shanset përditësohen në kohë reale. Klikoni në butonin 'Live' kur vizitoni faqen zyrtare të 1win për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme në lojë, me të gjitha ndeshjet e Kupës së Botës duke përfshirë në seksionin e basteve live të librit sportiv.

Promovimet e 1-fitimit të Kupës së Botës

Gjatë gjithë Kupës së Botës mund të prisni të gjeni shumë promovime dhe oferta speciale. Për të parë të gjitha ofertat dhe promovimet e bonuseve të Kupës së Botës, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni butonin 'Promovimet dhe Bonuset' në krye të ekranit tuaj.

Regjistrimi 1win

Ju mund të regjistroheni në 1win në më pak se një minutë. Hapja e një llogarie dhe kërkimi i bonusit të mirëseardhjes është shumë e lehtë.

Ja se si të filloni:

undefined
 1. Përdorni këtë link për të shkuar në faqen zyrtare të internetit 1win ku mund të regjistroheni shpejt.
 2. Klikoni butonin 'Regjistrimi' dhe plotësoni formularin e shkurtër ku mund të hapni një llogari duke përdorur numrin tuaj celular, adresën e emailit ose kredencialet e mediave sociale. Përndryshe, mund të përdorni gjithashtu metodën e shpejtë me një klikim.
 3. Kur të kërkohet një kod promocional, fut kodin BETMORE . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin maksimal.

Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vendosni bastet tuaja.

Bonusi mund të përdoret në tregjet e basteve të Kupës së Botës. Ju mund ta përdorni bonusin në libër sportiv ose në kazino. Ai është i ndarë në katër pjesë:

 • Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të merrni një bonus depozite prej 150%.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%.
 • Më në fund, ju do të merrni një bonus tjetër prej 50% kur bëni depozitën tuaj të katërt.

Në total, ju mund të kërkoni 1025 dollarë para bonus nga katër depozitat tuaja të para.

menyra pagese

Në 1win mund të depozitoni në shumë mënyra të ndryshme. Opsionet e pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave përfshijnë:

 • Visa
 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Apple Pay
 • Google Pay
 • Neteller
 • Perfect Money
 • ecoPayz

1win World Cup Bast Guide FAQ

Cili është kodi promovues 1win ?

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

A është e ligjshme 1win ?

Po. 1win.com ka një licencë Curacao dhe ofron baste sportive në internet dhe lojëra kazino për lojtarët në shumë vende.

A mund të vë bast në Kupën e Botës me 1win ?

Po! 1win ka shanse për të gjitha tregjet kryesore të basteve të Kupës së Botës, si dhe qindra tregje për ndeshjet individuale që zhvillohen gjatë turneut, të gjitha me shanse të mira. Bastet e drejtpërdrejta të Kupës së Botës 2022 janë të disponueshme në 1win.com çdo ditë gjatë gjithë turneut.