Sign in

Kodi 1win është B ET MORE - ky kod zhbllokon 1025$ bonus

phil-lowe
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Regjistrohuni me kodin promocional 1win B ET MORE
 • Deri në $1025 bonus disponohet kur bashkoheni
 • Kodi zhbllokon 500% bonus depozite për lojtarët e rinj
 • Mund të përdoret në të gjitha produktet 1win
1win promo code
 • 1win Kodet Promo
 • Promokodi 1win
 • Baste sportive dhe promovime
 • Rreth 1Win
 • Kazino dhe Poker
 • menyra pagese
 • Mbështetja e Klientit
 • Termat dhe Kushtet e Bonusit 1win
 • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues 1win
Përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur hapni llogarinë tuaj 1win.com për të marrë bonus deri në 1025 dollarë.

Kodi u jep lojtarëve të rinj një bonus të madh depozite prej 500% kur bashkohen dhe mund të përdoret në të gjitha produktet 1win, duke përfshirë bastet sportive, kazinonë dhe pokerin.

Ky kod i lejon lojtarët të kenë akses në një nga ofertat më të mëdha të bonusit të basteve në botë dhe është i lehtë për t'u pretenduar.

1win Kodet Promo


Produkt
Kod promocional
Bonus
1win Sports MË SHUMË Deri në 1025 dollarë (500% bonus depozite)
Kazino 1win MË SHUMË Bonus deri në 1025 dollarë
Poker 1 fitore MË SHUMË Deri në 1025 dollarë
Shënim: të gjithë kodet promocionale janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e rinj.

Promokodi 1win


Kodi promovues 1win BETMORE ju lejon të merrni një bonus depozite prej 500% kur hapni llogarinë tuaj. Deri në $1025 bonus është në dispozicion. Ja se si mund ta merrni këtë ofertë të jashtëzakonshme:
 1. Bashkohuni me 1win.com përmes kësaj lidhjeje..
 2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një promokod, shkruani kodin BETMORE për të marrë ofertën maksimale të bonusit.

undefined

Baste sportive dhe promovime


Ju mund të bastni për shumë sporte në librin e sporteve, duke përfshirë futbollin, basketbollin, hokej mbi akull, tenisin, kriket dhe shumë më tepër. Ofrohen edhe bastet në eSports dhe Virtual Sports.

Libri i sporteve mund të aksesohet në PC dhe pajisje celulare, dhe ekziston një aplikacion 1win të cilin lojtarët mund ta shkarkojnë në pajisjet Android, iOS dhe Windows.

undefined

Rreth 1Win


1win ka ofruar baste sportive, kazino dhe lojëra poker që nga viti 2018. Faqja e internetit ka një licencë Curacao dhe është e disponueshme në mbi 100 vende.

Kazino dhe Poker


Lojtarët e 1win mund të kenë akses në mijëra lojëra kazinoje në internet kur janë të kyçur, me jackpot të mëdha si dhe lojëra freeroll. Lojtarët me të gjitha buxhetet mund të luajnë këtu.

menyra pagese


Për të depozituar në llogarinë tuaj, mund të përdorni një nga opsionet e mëposhtme:

 • Viza
 • Mastercard
 • Transferte bankare
 • Qivi
 • MTS
 • Beeline
 • Tele2

Mbështetja e Klientit


Hyni në llogarinë tuaj për mbështetje të drejtpërdrejtë. Ekipi i shërbimit ndaj klientit në 1win është i disponueshëm 24 orë në ditë përmes bisedës live në PC dhe celular.

Termat dhe Kushtet e Bonusit 1win


Kushtet kryesore me ofertën e bonusit 1win përfshijnë:

 • Duhet të jetë 18+
 • Bonusi është vetëm për klientët e rinj
 • Bonusi i depozitës 500% është i ndarë në katër pjesë: Merrni një bonus depozite prej 200% në depozitën tuaj të parë. Merrni një bonus depozite prej 150% në depozitën tuaj të dytë. Merrni një bonus depozite 100% në depozitën tuaj të tretë. Merrni një bonus depozite prej 50% kur bëni depozitën tuaj të katërt
 • Kushtet e plota mund të gjenden gjatë procesit të regjistrimit.

Pyetjet e shpeshta të kodit promovues 1win

Cili është kodi promovues 1win?

Promokodi 1win është BETMORE. Përdoreni atë kur regjistroheni për të zhbllokuar bonusin më të mirë të mirëseardhjes në dispozicion.

Cili është kodi më i mirë i promovimit 1win dhe çfarë marr?

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE për të marrë një bonus depozite 500% kur hapni një llogari. Bonusi maksimal i disponueshëm është 1025 dollarë.

A ka një aplikacion 1win?

Po eshte. Aplikacioni 1win mund të shkarkohet në pajisjet Android, iOS ose Windows.