Sign in

Programi i Besnikërisë 1win - Merrni monedha falas kur luani

phil-lowe
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Luaj me 1win dhe merr monedha falas për besnikërinë tënde
  • Lojtarët e kazinosë 1win shpërblehen me monedha
  • Lojtarët e rinj mund të marrin bonus kazino deri në 1025$ duke përdorur kodin promocional 1win B ET MORE
1win Loyalty
Programi i Besnikërisë 1win ju lejon të merrni monedha falas kur luani.

Kazino 1win ka mbi 9,000 lojëra dhe tavolinat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Luaj lojra kazino dhe si klient besnik, do të shpërblehesh me monedha 1win.

Monedhat jepen për baste në lojëra në seksionin e Kazinosë, sipas monedhës tuaj.

Pasi të keni mbledhur numrin minimal të monedhave 1win, mund t'i ndërroni ato me para të vërteta.

Monedhat kreditohen për të gjitha lojërat e kazinosë, me përjashtim të Live Casino, Roulette, Blackjack dhe Baccarat.

Gjetja e lojërave të kazinosë për të luajtur është shumë e thjeshtë. Thjesht hyni në kazino dhe përdorni shiritin e kërkimit ose seksionin Ofruesi i Lojërave për të zgjedhur lojën që dëshironi të luani nga mijëra lojëra kazino të disponueshme.

Kazino 1win ka të gjitha lojërat më të mira nga ofruesit më të mirë të softuerit.

1win është global dhe i disponueshëm në shumë vende. Nëse nuk jeni bashkuar ende, përdorni kodin promovues 1win BETMORE për të marrë një bonus depozite prej 500% kur hapni llogarinë tuaj.

Deri në $1025 bonus është i disponueshëm për t'u përdorur në kazino.

Ja se si të merrni bonusin tuaj të kazinosë 1win:

  1. Regjistrohuni në 1win.com nëpërmjet kësaj lidhjeje.
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër.
  3. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin BETMORE

Më pas mund të merrni bonusin tuaj të depozitës 500%.

Bonusi është i ndarë në katër pjesë dhe vlen deri në 1025 dollarë në total.

Do të merrni një bonus depozite prej 200% në depozitën tuaj të parë. Më pas do të merrni një bonus depozite prej 150% në depozitën tuaj të dytë. Kur bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një bonus depozite 100%. Pastaj në depozitën tuaj të katërt, është i disponueshëm një bonus depozite prej 50%. Në total, këto bonuse mund t'ju marrin 1025 dollarë në para të bonusit të kazinosë.