Sign in

Merr deri në 30% të humbjeve të rimbursuara me 1win Casino Cashback

phil-lowe
05 gush 2022
Phil Lowe 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
  • Merr kthim parash çdo javë në kazinonë 1win
  • Deri në 30% të humbjeve të rimbursuara në llogarinë tuaj 1win
  • Lojtarët e rinj mund të marrin bonus deri në 1025 dollarë duke përdorur kodin promovues 1win B ET MORE
1win Casino Cashback
Luaj në Kazino 1win dhe mund të marrësh para për çdo humbje.

Kazino 1win ka mbi 9000 lojëra për të zgjedhur.

Luaj çdo lojë nga kategoria 'Slots' dhe në fund të javës, mund të marrësh deri në 30% të çdo humbjeje të rimbursuar.

Në varësi se sa aktiv jeni, mund të merrni një rimbursim. Deri në 30% cashback ofrohet dhe deri në 500 dollarë mund të rimbursohen.

Cashback do të kreditohet në llogarinë tuaj 1win në fund të javës.

Kazinoja në internet 1win ka të gjitha lojërat më të mira nga ofruesit kryesorë të softuerëve.

Regjistrohuni me kodin promovues 1win BETMORE për të marrë një bonus depozite prej 500% kur hapni llogarinë tuaj.

Bonusi deri në 1025 dollarë është i disponueshëm për lojtarët e rinj. Ja se si të merrni bonusin tuaj të kazinosë 1win:

  1. Regjistrohuni në 1win.com nëpërmjet kësaj lidhjeje.
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër.
  3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promocional 1win, shkruani kodin BETMORE

Më pas mund të merrni bonusin tuaj të depozitës 500%, me të parin nga katër bonuset në dispozicion kur bëni depozitën tuaj të parë të parave reale. Në total, 1025 dollarë bonus është i disponueshëm.

Pasi të bashkoheni, mund të zgjidhni nga mijëra lojëra elektronike. Ju do të jeni në gjendje të luani shumë lojëra elektronike të njohura video, duke përfshirë Chicken party, Hot 4 Cash, Master Joker dhe Book of Spells Deluxe.

Ju gjithashtu mund të luani për jackpot të mëdha, me lojtarët që fitojnë rregullisht shuma parash që ndryshojnë jetën duke luajtur lojëra progresive si Jackpot 1win, Lucky Lady, Absolute Super Reels dhe të magjepsur.

Ju mund të luani çdo lojë nga kategoria 'Slots' kur identifikoheni për të marrë kthim parash në rrotullimet tuaja të humbura. Thjesht luani lojëra kazino gjatë gjithë javës dhe do të merrni deri në 30% të humbjeve tuaja në fund të javës.

Kjo ofertë është e disponueshme çdo javë dhe është e disponueshme për të gjithë lojtarët e kazinosë. Çdo kthim parash do të kreditohet përsëri në llogarinë tuaj të kazinosë 1win në fund të çdo jave.