Sign in

Merr 20.00 Liverpool për të fituar finalen e Champions League

conrad-castleton
05 gush 2022
Conrad Castleton 05 gush 2022
Share this article
Or copy link
 • Liverpool vs Real Madrid Rritja e koeficienteve në dispozicion përpara finales së Champions League
 • Liverpool është favorit për të fituar më 28 maj
 • Merr 20.00 Liverpool për të mundur Real Madridin kur të bashkohesh me Duelbits në vend të 2.00
 • Zbuloni se si të kërkoni këtë rritje të madhe në shanset e Liverpool it për të fituar finalen e UCL
Merr 20 Liverpool për të fituar finalen e Champions League
UEFA Champions League është një nga ngjarjet më të mëdha të basteve të vitit, dhe finalja e këtij viti zhvillohet në Paris, Francë. Ndeshja Liverpool – Real Madrid zhvillohet të shtunën më 28 maj. Fillimi është planifikuar për në orën 20:00 GMT dhe ju mund të merrni një rritje të madhe shanset që Liverpool të fitojë finalen.

Bashkohuni me Duelbits.com përmes kësaj lidhjeje për të marrë një rritje ekskluzive të shaneve 20.00 për Liverpool për të fituar finalen e Ligës së Kampionëve.

Në vend të 2.0, mund të merrni 20.00 Liverpool për të mundur Real Madridin. Ja se si të pretendoni:

 1. Shkoni te Duelbits.com duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe regjistroni një llogari të re duke ndjekur udhëzimet e shfaqura në ekran.
 2. Fut kodin e bonusit maxbonus kur të kërkohet një kod
 3. Depozitoni të paktën 20 dollarë.
 4. Vendosni një bast të vetëm para ndeshjes në Liverpool për të fituar në ndeshjen Liverpool kundër Real Madrid.

Nëse fitoni, llogaria juaj e re e Duelbits do të kreditohet me fitimet shtesë për të pasqyruar rritjen e koeficienteve prej 20.00 brenda 24 orëve!

Ju lutemi vini re: Shuma maksimale për shanset e zgjeruara prej 20,00 është 1 $. Ju mund të vini bast më shumë se 1 $ për rezultatin e lojës, por çdo aksion mbi këtë shumë do të paguhet me koeficientët normalë.

Liverpooli është favorit për të fituar finalen e Ligës së Kampionëve, pasi synon të fitojë trofeun e tretë të sezonit.

Rritja e gjasave është në dispozicion deri në fillimin e ndeshjes në Stade de France në Paris të shtunën mbrëma. Përdor kodin maxbonus kur bashkohesh për të kërkuar këtë ofertë.
20.0 Liverpool për të fituar Termat dhe Kushtet

Termat kryesore përfshijnë:

 • Duhet të jetë së paku 18 vjeç dhe të hapë një llogari të re në Duelbits .
 • Duhet të përdorni Duelbits e kodit të bonusit maxbonus për t'u kualifikuar për këtë ofertë
 • Zgjedhja është për rezultatin vetëm pas 90 minutash.
 • Nëse ndeshja shkon në kohë shtesë ose penallti, basti do të jetë humbës.
 • Duhet të ketë depozituar të paktën 20 dollarë ose ekuivalentin e monedhës pas regjistrimit

NGJARJA E PRANUESHME: Ndeshja Liverpool - Real Madrid më 28 maj.
BAST I PRANUESHËM: Liverpool të fitojë (tregu 1x2 ). Aksionet maksimale prej 1 $.
SHPËRBIMI: Shanset rriten në 20,00 me diferencën e kredituar brenda 24 orëve nga shlyerja si kredi në para. Aksioni maksimal për shanset e rritura është 1 $. Çdo aksion mbi këtë shumë do të paguhet sipas koeficienteve normale.

Kushtet e plota mund të gjenden këtu .