Sign in

Si të bastni në sportet virtuale në 1win

alex-waite
25 tet 2023
Alex Waite 25 tet 2023
Share this article
Or copy link
 • Qindra zgjedhje virtuale të basteve sportive janë në dispozicion në 1win .
 • Bast në futboll, gara, tenis dhe lojëra të tjera të njohura.
 • Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues 1win BETMORE dhe të bastojnë në sportet virtuale.
1win
Sportet virtuale 1win u ofron lojtarëve një përvojë alternative të basteve sportive. Nëpërmjet basteve sportive virtuale, lojtarët bastojnë në ngjarje sportive të simuluara dhe të animuara.

Kohët e fundit, sportet virtuale janë bërë më të njohura për lojtarët dhe bastebërësit tani ofrojnë shumë tregje për këtë opsion bastesh. 1win ka zgjeruar gjithashtu listën e saj virtuale të basteve sportive për të përfshirë qindra përzgjedhje dhe tregje.

Lojtarët me një llogari 1win mund të identifikohen dhe të marrin pjesë në seksionin e sporteve virtuale. Gjithashtu, klientët e rinj mund të bashkohen, të përdorin kodin e bonusit BETMORE gjatë regjistrimit dhe të marrin një ofertë mirëseardhjeje prej $1025.

Zbuloni të gjithë informacionin që duhet të dini rreth basteve sportive virtuale 1win këtu.

Si të luani sporte virtuale në 1win

Çdo klient me një llogari aktive bastesh 1win mund të hyjë në seksionin e sporteve virtuale. Nëse jeni një lojtar i ri ose ekzistues që dëshiron të përdorë opsionet e basteve virtuale sot, ndiqni këto hapa.

 1. Hyni në llogarinë tuaj 1win ose regjistrohuni në platformën online.
 2. Sigurohuni që të keni fonde pozitive në llogarinë tuaj të basteve.
 3. Pastaj klikoni ikonën Vsport në krye të faqes.
 4. Një mori lojërash sportive virtuale do të ngarkohen.
 5. Klikoni në sportin ose tregun tuaj të preferuar.
 6. Gjeni shanset mbi të cilat dëshironi të bastni dhe klikoni mbi to.
 7. Një fletë bast virtuale do të ngarkohet ku mund të vendosni stake tuaja dhe të konfirmoni bastin tuaj.

Tregjet virtuale të basteve sportive 1win

Në përgjithësi, bastet sportive virtuale kanë tregje të ngjashme me një libër sportiv të rregullt. Si rezultat, lojtarët do të gjejnë tregjet më të njohura të basteve në sportet virtuale 1win .

Gjithashtu, marka mbulon shumë ngjarje sportive të njohura në seksionin virtual. Lojtarët mund të bastojnë në sportet e njohura si futbolli, garat me kuaj, tenis, golf, kriket dhe më shumë. 1win tregon gjithashtu mbulim të drejtpërdrejtë të ngjarjeve të simuluara në mënyrë që bastorët të mund të shikojnë veprimin dhe të ndjekin bastet e tyre drejtpërdrejt.

Këto janë disa nga tregjet më të zakonshme dhe të rregullta të disponueshme në lojërat virtuale të 1win .

 • Fituesi i ndeshjes/Rezultati me kohë të plotë.
 • Nën/mbi
 • Shans i dyfishtë
 • Rezultati i saktë
 • Asian Handicap
 • Rezultati i pjesës së parë
 • Parashikimi i garave
 • Tricast garash

Çfarë janë sportet virtuale?

Sportet virtuale janë lojëra të kompjuterizuara ku zhvillohen simulimet e ndeshjeve, garave dhe ngjarjeve të tjera sportive. Ndryshe nga sportet reale, lojërat virtuale përdorin imazhe dhe video të animuara për të transmetuar një ngjarje të simuluar.

Rezultatet në sportet virtuale përcaktohen gjithashtu nga algoritmet kompjuterike dhe jo nga ngjarjet e jetës reale. Zakonisht, algoritmet vendosen nga kompanitë dhe zhvilluesit gaming dhe jo nga prodhuesit e basteve.

Bastuesit vënë bast në sportet virtuale në të njëjtën mënyrë si në një ngjarje apo ndeshje të vërtetë sportive. Lojtarët thjesht zgjedhin shanset e tyre, vendosin një stake dhe konfirmojnë bastin e tyre. Gjithashtu, shanset funksionojnë në mënyrë të ngjashme, me favoritët, të dobëtit dhe një mori përzgjedhjesh bastesh të disponueshme para ndeshjes. Disa sporte virtuale 1win kanë gjithashtu opsione të basteve në lojë.

Bonus i mirëseardhjes 1win

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues 1win BETMORE dhe të përdorin shumën e bonusit për sportet dhe sportet virtuale.

Aktualisht, klientët e rinj që regjistrohen dhe përdorin kodin mund të marrin deri në 1025 dollarë në shuma bonus pas regjistrimit.

Shuma e ofertës së re të mirëseardhjes së lojtarit paguhet si katër bonuse të veçanta depozitash. Çdo shumë bonus kontribuon në shumën totale prej $1025.

 • Depozita e parë, - 200% bonus depozite.
 • Depozita e dytë, -150% bonus depozite.
 • Depozita e tretë -100% bonus depozite.
 • Depozita e katërt - 50% bonus.