Sign in

Bonusi 1win Express Bonus : Merrni 15% në bastet fituese të akumuluesit

alex-waite
22 nën 2023
Alex Waite 22 nën 2023
Share this article
Or copy link
 • Vendosni një bast akumulues dhe merrni një rritje prej 15% në fitimet.
 • Bonusi vlen për akumuluesit e ngjarjeve 5-11+.
 • Në dispozicion për të gjithë lojtarët 1win .
 • Bastorët e rinj mund të përdorin kodin e bonusit BETMORE për të marrë një ofertë mirëseardhjeje.
1win
Bonusi 1win Express Bonus u jep lojtarëve një rritje bonus prej 15% në bastet e suksesshme të akumuluesve.

Lojtarët mund të identifikohen, të zgjedhin bastet e tyre të shumëfishta nën një stake dhe të marrin shumën e përqindjes së bonusit.

Express Bonus është i disponueshëm për të gjithë lojtarët 1win me një llogari të drejtpërdrejtë. Përveç kësaj, klientët e rinj mund të krijojnë një llogari, të përdorin kodin BETMORE dhe të zhbllokojnë një shumë bonus prej 1025 dollarësh për t'u përdorur në bastet e akumuluesve sportivë.

Zbuloni më shumë rreth kësaj oferte të rritjes së bonusit dhe mësoni se si të vendosni një akumulator në 1win.

Si të kërkoni bonusin 1win Express

Bastorët mund të marrin Express Bonus përmes llogarisë së tyre të basteve 1win . Si rezultat, duhet të konfiguroni një profil të vlefshëm përpara se të mund të kërkoni këtë shumë bonus.

Për të vendosur një bast të suksesshëm që kualifikohet për përqindjen e bonusit, ndiqni këto hapa.

 1. Së pari, hyni në llogarinë tuaj 1win .
 2. Bëni një depozitë në llogarinë tuaj nëse është e nevojshme.
 3. Drejtohuni te libri sportiv dhe zgjidhni ngjarjet tuaja - të paktën pesë.
 4. Pasi basti juaj të shlyhet, ju merrni përqindjen mbi fitimet tuaja origjinale.

Sport kualifikues

Aktualisht, lojtarët mund të përdorin Express Bonus në të gjitha sportet në 1win . Operatori ka mbi 30 sporte ku vlen oferta e akumulatorit 15%. Këto përfshijnë zgjedhje të njohura si futbolli dhe basketbolli.

Klientët mund të marrin shumën e tyre 1win Express Bonus për shumë baste në sportet e mëposhtme.

 • Futbolli
 • Tenis
 • Basketboll
 • Hokej në akull
 • Volejboll
 • Esportet
 • Sportet luftarake
 • Bejsbolli
 • Kriket
 • Golf
 • Futboll amerikan
 • Formula 1

Çfarë është një bast akumulues?

Një bast akumulues është kur lojtarët bëjnë zgjedhje të shumta nën një bast. Është një zgjedhje popullore në bastet sportive ku lojtarët mund të bëjnë disa baste njëherësh.

Në përgjithësi, lojtarët bëjnë baste akumuluese në tregjet fituese të ndeshjeve. Por ju mund të kombinoni zgjedhje si fituesit e ndeshjeve, nën/mbi, handikape dhe më shumë.

Me Express Bonus në 1win , ju mund të merrni midis 7% dhe 15% për baste të suksesshme akumuluese.

Bonus 1win Express për Lojtarët e Rinj

Lojtarët e rinj mund të regjistrohen në 1win dhe të kualifikohen për Express Bonus në çdo kohë. Gjithashtu, bastorët nuk kanë nevojë të zgjedhin për të marrë bonusin. Zbatohet automatikisht pasi të kenë përfunduar ndeshjet tuaja të basteve.

Për më tepër, klientët e rinj i bashkohen 1win për të krijuar një llogari dhe për të përdorur kodin promocional BETMORE një herë. Me këtë kod, bastorët mund të zhbllokojnë bonusin e ri të lojtarit deri në 1025 dollarë. Më pas klientët mund ta përdorin këtë shumë në përzgjedhjet dhe akumulatorët e basteve sportive.

Për t'u kualifikuar, lojtarët duhet të jenë të moshës 18 vjeç ose mbi ose mbi moshën ligjore të lojërave të fatit në juridiksionin e tyre.

Nëse jeni një lojtar i ri dhe dëshironi të krijoni një llogari me 1win sot, ndiqni këto hapa.

 1. Shkoni në faqen zyrtare 1win dhe klikoni butonin e regjistrimit.
 2. Më pas, futni detajet e nevojshme.
 3. Futni kodin BETMORE në kutinë përkatëse.
 4. Plotësoni kërkesat e basteve dhe merrni bonusin tuaj një herë.