Sign in

Si të përdorni kodin promovues 1win BETMORE për të marrë bonus prej 1025 dollarësh

chris-horton
21 sht 2023
Chris Horton 21 sht 2023
Share this article
Or copy link
 • Kodi promovues 1win është BETMORE
 • Zbuloni se si të merrni bonus deri në 1025 dollarë kur regjistroheni
 • Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus depozite 500% në librin sportiv ose kazino
 • Ofertë e testuar dhe e verifikuar. Kodi i fundit i testuar 18 April 2024 dhe i konfirmuar si funksional
 • Kodet e fundit promovuese 1win
 • Kodi promovues i sotëm 1win
 • Bonus i mirëseardhjes 1win
 • Metodat e pagesës 1win
 • Shërbimi ndaj klientit
 • A është e ligjshme 1 fitore?
Përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur regjistroheni në 1win.com për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

Si lojtar i ri, deri në $ 1 0 2 5 ose ekuivalenti i monedhës mund të kërkohet.

Të BETMORE kodi u lejon lojtarëve të rinj të kërkojnë një bonus që mund të përdoret për të gjithë 1win produkte, duke përfshirë librin sportiv dhe kazinonë.

Në këtë faqe ne shpjegojmë se si të përdorni kodin promocional për të kërkuar bonusin tuaj 1win .

Kodet e fundit promovuese 1win


Produkt
Kod promocional
Bonusi i mirëseardhjes
1win Sportive BETMORE 5 0 0 % bonus depozite me vlerë deri në $ 1 0 2 5
1win Kazino BETMORE Deri në $ 1 0 2 5 bonus
1win Poker BETMORE Deri në $ 1 0 2 5 bonus
Shënim: Të gjitha kodet janë vetëm për lojtarët e rinj. Zbatohen termat dhe kushtet. Kodi u kontrollua për herë të fundit April 2024 dhe konfirmohet se funksionon. Duhet të jetë i moshuar 1 8 + për të vënë bast.

Kodi promovues i sotëm 1win

Të 1win kod promocional BETMORE është kodi më i mirë për t'u përdorur. Ky kod është testuar dhe verifikuar dhe është konfirmuar se funksionon.

undefined
Si lojtar i ri, ju mund të kërkoni një 5 0 0 % bonus depozitimi kur regjistroheni.

Ja se si të hapni llogarinë tuaj dhe të përdorni kodin promovues:

 1. Shkoni në 1win.com nëpërmjet kësaj link dhe klikoni 'Regjistrimi' butonin.
 2. Plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit.
 3. Kur ju pyesni nëse keni një kod promovues, shkruani në BETMORE kod për të marrë bonusin maksimal të mirëseardhjes.

Sapo të keni hapur llogarinë tuaj, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes dhe të filloni të vendosni bastet tuaja.

Bonus i mirëseardhjes 1win

Pasi të jeni regjistruar, mund të kërkoni 5 0 0 % bonus depozite.

Duke përdorur 1win kod promocional BETMORE ju mund të kërkoni një total prej $ 1 0 2 5 ose ekuivalent i monedhës. Thjesht hapni llogarinë tuaj të re siç shpjegohet në këtë faqe, pastaj bëni depozitën tuaj të parë për t'u kualifikuar për pjesën e parë të bonusit.

Bonusi i mirëseardhjes është i ndarë në katër pjesë:

 • Bëni depozitën tuaj të parë dhe do të merrni një 2 0 0 % bonus depozite.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të dytë, do të merrni një 1 5 0 % bonus depozite.
 • Kur të bëni depozitën tuaj të tretë, do të merrni një 1 0 0 % bonus depozite, atëherë kur të bëni depozitën tuaj të katërt, do të merrni një tjetër 5 0 % bonus depozite.

Në total, $ 1 0 2 5 paratë në bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para.

Metodat e pagesës 1win

Ju mund të financoni tuajin 1win llogarisë në shumë mënyra të ndryshme. Pranohen shumë kriptovaluta, së bashku me kartat e kreditit, kartat e debitit, eWallets dhe mënyrat e tjera të pagesës.

Popullore 1win opsionet e pagesës përfshijnë:

 • Visa
 • Mastercard
 • Transferte bankare
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Tether
 • Qiwi
 • PayTM

Shërbimi ndaj klientit

1win mbështetja e klientit është e disponueshme 2 4 orë në ditë në shumë gjuhë. Hyni në llogarinë tuaj nëpërmjet kompjuterit ose celularit për të folur me një agjent.

Mbështetja me email është gjithashtu e disponueshme.

A është e ligjshme 1 fitore?

1win ka qenë në biznes që atëherë 2 0 1 8. 1win.com ka një licencë Curacao dhe është në dispozicion në mbi 1 0 0 shtetet në mbarë botën, duke ofruar baste sportive dhe lojëra kazino për lojtarët në Kanada si dhe vendet në Azi, Evropë, Amerika Latine, Afrikë dhe gjetkë.