Sign in

Bonusi i depozitimit Spin falas në 1win : Regjistrohuni dhe merrni 70 Spin

alex-waite
15 maj 2024
Alex Waite 15 maj 2024
Share this article
Or copy link
 • Lojtarët e rinj 1win mund të marrin 70 rrotullime falas në lojëra elektronike të zgjedhura.
 • Regjistrohuni, bëni një depozitë prej 15 dollarësh dhe kërkoni ofertën.
 • Lojtarët gjithashtu mund të bashkohen duke përdorur kodin BETMORE për një bonus mirëseardhjeje.
1win
Një bonus depozitimi i rrotullimeve falas me 1win është i disponueshëm për lojtarët e rinj në gjashtë lojëra elektronike.

Klientët e rinj mund të marrin 70 rrotullime falas në lojëra të zgjedhura nga Mascot Gaming dhe Platipus.

Merrni detajet më të fundit se si të kërkoni këtë ofertë rrotullimesh falas dhe si mund të konfiguroni një profil 1win sot.

Si të kërkoni bonusin e depozitës së rrotullimeve falas në 1win

Ky promovim i rrotullimeve falas me 1win është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj që nuk kanë një llogari ekzistuese.

Lojtarët e rinj duhet të plotësojnë regjistrimin 1win për të krijuar një llogari të re. Shkoni në faqen kryesore, klikoni regjistrimin dhe plotësoni formularin,

Pasi të verifikoni llogarinë tuaj dhe të depozitoni një minimum prej 15 dollarësh, do të keni të drejtë për ofertën e 70 rrotullimeve falas.

Për këtë ofertë zbatohen termat dhe kushtet 1win . Rregullat kryesore dhe kriteret kualifikuese janë renditur më poshtë, por shikoni faqen zyrtare të ofruesit për T&C të plota,

 • Oferta është e disponueshme për çdo bastdhënës që është regjistruar pas datës 18.10.2022.
 • Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 15 dollarësh (ose monedhë ekuivalente).
 • Rrotullimet falas lëshohen menjëherë pas depozitimit.
 • Klientët e rinj nuk kanë nevojë të verifikojnë llogaritë e tyre për t'u kualifikuar.
 • Rrotullimet e bonusit duhet të përdoren brenda dy ditëve nga lëshimi,
 • Zbatohet një kufi bast 50x .
 • Pagesa maksimale është 30 dollarë (ose monedhë ekuivalente).

Gjithashtu, rrotullimet falas janë të kufizuara në lojërat e mëposhtme në faqen e kazinosë 1win .

 • Zeus The Thunderer Deluxe ( Mascot Gaming)
 • Reveal The Kraken ( Mascot Gaming)
 • Wild Phoenix Rises ( Mascot lojërash)
 • Dragon's Lucky 25 ( Mascot Gaming)
 • Kurora Wild ( Platipus )
 • Oqeani i Madh ( Platipus )

Bonuse shtesë

Përveç kësaj, 1win ofron disa oferta bonus për lojtarët e rinj dhe ekzistues.

Zbuloni disa nga ofertat e monedhës 1win të disponueshme aktualisht në platformat e kazinove dhe të librave sportiv.

 • Bonusi i depozitës së parë - Futni kodin BETMORE gjatë regjistrimit 1win për një shpërblim regjistrimi.
 • 30% kthim i parave të kazinosë - Merrni nga 1% deri në 30% cashback në humbjen e basteve të kazinosë.
 • Bonus Express - Merrni një bonus përqindje në bastet akumuluese. Sa më shumë zgjedhje, aq më i lartë është bonusi në përqindje.

Cilat lojëra slot janë të disponueshme në 1win Casino?

Lojtarët mund të kenë akses në mbi 11,000 lojëra elektronike në kazinonë 1win . Disa operatorë të njohur të lojërave, si Pragmatic Play , Netgame dhe Evoplay, ofrojnë 1win me lojëra elektronike të reja.

Lojërat e automateve 1win kanë një sërë opsionesh lojërash, me jackpots progresiv, wilds, scatters dhe nivele spin falas.

Faqja e basteve ka gjithashtu lojëra që mbulojnë tema të njohura si aventura, fantastiko-shkencore, animacion dhe mister.

Shikoni disa nga titujt e lojërave elektronike më të luajtura nga klientët 1win kohët e fundit.

 • Bandit Wild
 • The Dog House Megaways
 • Vija e parë e tretë
 • Sugar Rush
 • Carnival Cat: Bonus Combo
 • Temple of Thunder II: Blej bonus
 • Ylli blu
 • Frutat mbretërore
 • 100 Stars të ndritshëm
 • Lady Wolf Moon