Sign in

E RE: Spin prezanton bonusin e mirëseardhjes me 70 rrotullime falas

Jonah
18 nën 2022
Jonah Baker 18 nën 2022
Share this article
Or copy link
  • 1Win lëshon ofertën e rrotullimeve falas për lojtarët e rinj
  • Regjistroni një llogari dhe depozitoni 30 dollarë
  • Kërko 70 rrotullime falas
  • Si të kërkoni 70 rrotullime falas me 1Win
  • Drops & Wins Slots 6,500,000 €
  • Turneu i madh i festave nga Spinomenal
  • Turnetë e Lojërave Smartsoft
Kazinoja popullore online 1Win ka lançuar një bonus bujar për të mirëpritur lojtarët e rinj që tani mund të kërkojnë rrotullime falas kur regjistrojnë një llogari.

Si të kërkoni 70 rrotullime falas me 1Win

2

Vizitoni 1Win

Përdorni lidhjet tona të verifikuara për të vizituar 1Win

Regjistrohu

Klikoni në butonin Regjistrohu dhe plotësoni informacionin bazë duke përfshirë preferencën tuaj të monedhës, numrin tuaj të celularit, emailin dhe fjalëkalimin e preferuar

Kodi promovues BETMORE

Përdorni kodin promovues BETMORE në seksionin e kodit promovues. Klikoni në butonin Regjistrohu jeshil për të përfunduar regjistrimin tuaj

Depozitë

Bëni depozitimin tuaj të parë prej 30 dollarësh ose më shumë në llogarinë tuaj të krijuar rishtazi.

Merr rrotullime falas

70 rrotullime falas do të depozitohen menjëherë në llogarinë tuaj dhe nuk keni nevojë për verifikim për të aktivizuar bonusin tuaj.


Oferta e rrotullimeve falas është vetëm fillimi i asaj që 1Win duhet t'u ofrojë lojtarëve të kazinosë. Ja një vështrim në promovimet më të fundit në faqen e njohur.

Jackpot deri në 2500 €

Kur luani lojëra TVBET live, ju keni mundësinë të arrini jackpot-in përveç bastit fitues. Ja çfarë mund të fitoni kur luani lojëra TVBet:

Xhekpoti i lojës - Kjo i referohet xhekpotit të disponueshëm brenda lojës: për shembull, ju mund të luani blackjack dhe të fitoni xhekpotin në lojë (së bashku me bastin fitues). Akumulimi i shumës së jackpot-it kryhet për secilën lojë veç e veç.

Jackpot 1WIN - Ky është një çmim i parë në grup me një shkallë të lartë rënieje dhe përmban një shumë më të madhe se Jackpoti i Lojës.

Mega Jackpot - Siç sugjeron emri, ky është xhekpoti më i madh dhe është një kombinim i një përqindje të jackpot-eve nga çdo lojë. Mega Jackpot mund të fitohet kur luani ndonjë lojë TVBET.

Drops & Wins Slots 6,500,000 €

Turneu Pragmatic Play është i disponueshëm në disa site të kazinove në internet dhe në 1Win, ju mund të luani për një fond çmimesh mujore prej 500,000 €. Çdo muaj 500,000 € në muaj do të jepen për:

  • 40 turne javor me një fond çmimesh prej 62,000 €
  • 280 shorte çmimesh ditore me një fond ditor të çmimeve prej 9,000 €

Vizitoni seksionin 1Win Casino për të ditur se cilat lojëra zgjidhen çdo javë për turneun Drops & Wins

Turneu i madh i festave nga Spinomenal

I sjellë nga Spinomenal, turneu Grand Holidays përfshin 19 raunde, secili me çmime që variojnë nga 15,000 € deri në 100,000 €. Çdo javë ju keni mundësinë të luani lojëra të ndryshme slot, të futeni në tabelën e drejtuesve dhe të fitoni çmime të mëdha!

Sa herë që luani një slot Spinomenal dhe fitoni, fitoni pikë në tabelën e drejtuesve. Sa më shumë pikë të fitoni, aq më i lartë është vendi juaj në tabelën e liderëve të turneut.

Turnetë e Lojërave Smartsoft

1Win Casino gjithashtu pret Smartsoft Tourneys ku katër raundet e para kanë një fond çmimesh prej 11,000 € secili, dhe raundi i pestë i fundit ka një fond çmimesh prej 23,000 €. Në çdo raund, 100 lojtarët më aktivë do të ndajnë çmimin.

Këto janë vetëm disa nga ofertat e disponueshme në 1Win dhe ofertat e reja shtohen në baza javore dhe mujore, kështu që gjithmonë do të keni diçka të re për të provuar!