Sign in

  1win

  promo code brand

  Deposit $205 Get $1025

  Use promocode BETMORE
  Tested Përdorur për herë të fundit 1 orë 27 minuta më parë

  18+ only. 500% deposit bonus is new customer offer. Get a 200% bonus on your first deposit then further bonuses on your 2nd-4th deposits up to $1,025. T&Cs apply.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit 1win

  1win 1win është BETMORE

  • Kodi 1win dhe informacioni i faqes në internet
  • Kodi 1win
  • Bonus i mirëseardhjes 1win
  • 1win Sports
  Kur regjistroni një llogari të re në 1win , ju keni mundësinë të futni një promokod i cili hap një bonus bujar mirëseardhjeje për klientët e rinj.

  Ne kemi një kod ekskluziv për ju që të mund të merrni një bonus depozite 500% deri në 1025 dollarë për të ngarkuar llogarinë tuaj të basteve përpara se të filloni të vendosni baste ose të luani në kazinonë e tyre moderne në internet.

  Thjesht fut BETMORE në fushën 'promokodi' gjatë procesit të regjistrimit dhe kualifikohesh automatikisht për bonusin më të mirë 1win të disponueshëm për bastet në internet dhe lojën e kazinosë.

  Kodi 1win dhe informacioni i faqes në internet


  Kodi 1win BETMORE
  Bonusi i depozitës 500%
  Bonus sportiv 1025 dollarë
  Bonusi i kazinosë 1025 dollarë
  Produktet Baste sportive, kazino, kazino live, aviator, poker, lojëra televizive, sporte virtuale
  Pranon Bitcoin ? po
  E themeluar 2018
  Transmetim direkt? po
  Aplikacioni 1win ? Po – Shkarkim falas në Android / iOS
  Mbështetje e drejtpërdrejtë? po

  Kodi 1win

  Është i shpejtë dhe i lehtë për të përdorur 1win dhe për të hapur llogarinë tuaj të re.

  undefined
  1. Përdorni lidhjet në këtë faqe për t'u regjistruar në faqen zyrtare të 1win .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër, duke dhënë ose numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të regjistroheni me një klik nëse dëshironi.
  3. Zgjidhni vendin ku jetoni dhe monedhën që dëshironi të përdorni.
  4. Kur pyeteni nëse keni një kod promocional, shkruani kodin BETMORE . Duke përdorur këtë kod, ju mund të merrni ofertën më të madhe të bonusit.

  Llogaria juaj e re tani është e hapur dhe ju mund të kërkoni bonusin tuaj.

  Bonus i mirëseardhjes 1win

  Pasi të regjistroheni, mund të kërkoni bonusin tuaj 1win . Një bonus depozite 500% është i disponueshëm për lojtarët e rinj.

  Ky bonus vlen deri në 1025 dollarë ose ekuivalenti i monedhës.

  Ja se si të merrni bonusin:

  • Hyni në llogarinë tuaj të re 1win ose regjistrohuni duke përdorur udhëzimet në këtë faqe.
  • Përdorni kodin BETMORE kur ju pyesni nëse keni një kod promocional.
  • Bëni depozitën tuaj të parë me para reale

  Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë, ju automatikisht do të kualifikoheni për pjesën e parë të bonusit tuaj të depozitës 500%.

  Bonusi është i ndarë në katër pjesë:

  Në depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 200%. Në depozitën tuaj të dytë mund të merrni një bonus depozite prej 150%. Në depozitën tuaj të tretë mund të merrni një bonus depozite 100%, më pas në depozitën tuaj të katërt do të merrni një bonus depozite prej 50%.

  Në total, 1025 dollarë në para bonus mund të kërkohen nga katër depozitat tuaja të para.

  1win Sports

  The 1win sportsbook mund të aksesohet në celular ose desktop. Përndryshe, mund të identifikoheni dhe të vini bast për sportet nëpërmjet aplikacionit 1win .

  undefined
  Kur vizitoni librin e sporteve, mund të gjeni lehtësisht sportin për të cilin dëshironi të bastoni, me një listë të të gjitha sporteve që gjenden në krye të ekranit tuaj.

  Prekni sportin për të cilin dëshironi të bastni për të parë të gjitha ngjarjet e disponueshme të basteve, më pas prekni ngjarjen për të cilën dëshironi të vini bast për të shfaqur të gjitha tregjet e disponueshme.

  Sportet për të cilat mund të vini bast përfshijnë: Futboll Amerikan, Basketboll, Basketboll, Kriket, eSports, Futboll, Formula 1, Hokej mbi Akull, Liga Rugby, Rugby Union, Tenis tavoline, Tenis, UFC dhe Volejboll.

  Lojtarët po shijojnë gjithashtu baste të drejtpërdrejta, si dhe shumë veçori ekskluzive. Në librin sportiv do të gjeni një seksion statistikash falas me rezultate dhe fakte rreth ndeshjeve të kaluara për t'ju ndihmuar të parashikoni rezultatin e ndeshjeve dhe ngjarjeve të ardhshme.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë 1win është gjithashtu i disponueshëm dhe do të gjeni shanse të mira për çdo sport, si dhe një gamë të gjerë tregjesh bastesh.

  Llogaria juaj 1win ju lejon gjithashtu të përdorni produktet e tjera jo sportive të ofruara, duke përfshirë:

  Kazino: Qasje e shpejtë në mijëra lojëra kazino dhe lojëra elektronike, si dhe lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.
  Lojëra: Luaj lojëra fati të njohura 24/7
  TvBet: Luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  Poker: Luaj lojra online poker kundër lojtarëve të tjerë 1win

  Pasi të jeni regjistruar, thjesht hyni në 1win për të hyrë në të gjitha produktet. Për të filluar bastet, ose shkruani emrin tuaj të përdoruesit, ose nëse jeni regjistruar nëpërmjet një rrjeti social, thjesht klikoni në ikonën e platformës që keni përdorur – Google , Telegram ose Facebook . Më pas do të identifikoheni dhe mund të filloni të vendosni baste!
  • brand image icon

   Deposit $205 Get $1025

   Use promocode BETMORE

   18+ only. 500% deposit bonus is new customer offer. Get a 200% bonus on your first deposit then further bonuses on your 2nd-4th deposits up to $1,025. T&Cs apply.

   Get Code
   XXXXX
   Tested Përdorur për herë të fundit 1 orë 27 minuta më parë
  Last updated on 10 Jun 2023